„Genealogia. Poszukiwanie przodków nie jest trudne” – dodatek do czwartkowej „Gazety Wyborczej”

Jerzy Ciszewski - 16.01.2019
215

„Genealogia. Poszukiwanie przodków nie jest trudne" – dodatek do czwartkowej „Gazety Wyborczej”

„Genealogia. Poszukiwanie przodków nie jest trudne” – dodatek do czwartkowej „Gazety Wyborczej”

 W czwartek, 17 stycznia br. do całego nakładu „Gazety Wyborczej” zostanie dołączony praktyczny poradnik „Genealogia. Poszukiwanie przodków nie jest trudne”. Dodatek powstał z myślą o tych, którzy chcą poznać pochodzenie własnej rodziny.

Poradnik „Gazety Wyborczej” podpowiada, jak krok po kroku szukać swoich przodków. Czytelnicy dowiedzą się z niego, jak odtworzyć dzieje rodziny, gdzie szukać informacji i dokumentów, jak działają oprogramowania genealogiczne i które z nich najlepiej wybrać. W dodatku przeczytać będzie można również o tym, w jaki sposób przepisy RODO mogą wpływać na poszukiwania oraz jak zbierać i udostępniać dane genealogiczne, aby było to zgodne z przepisami prawa.

Wydanie „Gazety Wyborczej” z dodatkiem „Genealogia. Poszukiwanie przodków nie jest trudne” ukaże się w czwartek, 17 stycznia br. Numer wspiera kampania promocyjna prowadzona w telewizji (TVN, Polsat, stacje tematyczne), a także autopromocja na łamach dziennika, w serwisie Wyborcza.pl oraz na profilach „Gazety Wyborczej” w mediach społecznościowych. Działania przygotował dział promocji „Gazety Wyborczej”.

Comments

comments

215
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...