„Epic Game Music” na Warszawskim Torwarze

Informacja Prasowa - 22.11.2019
66

„Epic Game Music” na Warszawskim Torwarze

Po dwóch edycjach organizowanych w czasie Game Industry Conference i PGA w Poznaniu, „Epic Game Music” wyrusza do Warszawy. Wydarzenie będące połączeniem symfonicznych aranżacji muzyki z gier i wizualizacji stworzonych przez Platige Image po raz pierwszy odbędzie się poza poznańską Salą Ziemi.

23 listopada warszawski Torwar wypełni się dźwiękami legendarnych soundtracków z gier, w wykonaniu orkiestry symfonicznej CoOperate Orchestra pod dyrekcją Adama Domurata, oraz Chóru Akademickiego UAM (przygotowanie Beata Bielska).

„Epic Game Music” to symfoniczno-rockowe show, które od tego roku wzbogacone zostało niesamowitymi doznaniami wizualnymi, przygotowanymi przez specjalistów z Platige Image. Dżwiękowa i wizualna mieszanka zabierze widzów w podróż po historii gier komputerowych: poczynając od Mario i Sonica, przez klasyki takie jak Doom, kończąc na największych hitach ostatnich lat, takich jak Wiedźmin, czy God of War.

Za oprawę wizualną i efekty specjalne odpowiada studio, którego przedstawiać nie trzeba. Platige Image to wielokrotnie nagradzane studio animacji, efektów specjalnych i postprodukcji. Artyści studia współpracują z największymi wydawcami gier komputerowych, tworząc zapierające dech w piersiach trailery do gier.

Organizatorzy przygotowali dla widzów w Warszawie niespodziankę – jest nią wpleciony w koncert występ aktorów odpowiadających za „The Witcher School” – specjalnie przygotowanego LARPa, który cieszy się olbrzymią popularnością.

Termin: 23.11.2019 / Godzina: 18:00 / Miejsce: Torwar, Warszawa

Organizator: ICON LIVE Entertainment

Producenci: Michał Gramacki, Piotr Sikora, Jakub Marszałkowski

VISUAL PRODUCTION  – Production Partner

MASS BUZZ – Production Partner

PEOPLE CAN FLY  – GAMEDEV Partner

GAME INDUSTRY CONFERENCE  – Partner

POZNAN GAME ARENA – Partner

MIĘDZYNARODOWE TARGI POZNAŃSKIE  – Partner

PLATIGE IMAGE  – Partner

Comments

comments

66
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...