edrone po raz kolejny wyróżniony w rankingu najlepszych systemów CRM

Redakcja PR - 29.06.2017
0

edrone po raz kolejny wyróżniony w rankingu najlepszych systemów CRM

Polska firma edrone znalazła się w rankingu „Top 25 customer engagement and CRM startups 2017” jako jeden z najlepszych systemów CRM według portalu Discover Crm. Krakowska firma edrone, oferująca pierwszy eCRM dla branży eCommerce otrzymała wyróżnienie za innowacyjne podejście do CRM i marketing automation oraz wykorzystanie technologii uczenia maszynowego i sztucznej inteligencji.

Plebiscyt został oparty na analizie publicznie dostępnych danych z kanałów social media, wyszukiwarek, oraz informacji o wzroście gospodarczym, w tym finansowania kapitałowego. Portal sklasyfikował każdą firmę ze względu na poziom korzystania z innowacyjnych rozwiązań i nowych technologii. Wśród laureatów oprócz edrone znalazły się także takie firmy jak: OroCRM, SocialRank czy Beamery.
Poprzez wyróżnienie tych stosunkowo nowych firm w świecie CRM, liczymy, że uda nam się pokazać bogactwo innowacyjnych talentów w branży, które wyznaczają drogę zmian w technologii CRM. – Lauren Stafford, Discover CRM.
Discover CRM to witryna internetowa przeznaczona dla profesjonalistów z branży CRM. Dostarcza aktualnych informacji branżowych o produktach, udostępnia narzędzia porównawcze oraz udziela porad dla specjalistów w zakresie wyboru, wdrażania i uruchamiania technologii CRM.

Comments

comments

0
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...