Druga część „Czarnej księgi rządów PiS”

Redakcja PR - 30.10.2018
78

Kolejna „Czarna księga” z dzisiejszą z Gazetą Wyborczą

Dziś z Gazetą Wyborczą ukazała się druga część „Czarnej księgi rządów PiS. Czarne jest czarne”. Tym razem wydanie poświęcone jest zmianom, jakie nastąpiły w polskich miastach w ostatnich trzech latach, przedstawia także wydarzenia z kraju, które miały miejsce od chwili wydania pierwszej części „Czarnej księgi…”.

W „Czarnej księdze PiS w miastach. Czarne jest czarne” znajdą się informacje m.in. o zmianach w szkołach, tajemniczych lokalnych karierach i układach.

Publikacja jest dostępna wraz z całym nakładem dzisiejszej Gazety Wyborczej. Cena numeru z „Czarną księgą…” wynosi 6,99 zł.
Dzisiejsze wydanie Gazety Wyborczej z dodatkami wspiera kampania promocyjna prowadzona w telewizji (TVN24, Polsat News) i w internecie (media społecznościowe), a także autopromocja na łamach „Gazety Wyborczej” i na Wyborcza.pl. Działania przygotował dział marketingu Gazety Wyborczej, za zakup mediów odpowiadało Blue449.
Pierwsza część „Czarnej księgi rządów PiS. Czarne jest czarne” ukazała się wraz z Gazetą Wyborczą w środę, 17 października br. – była dostępna z częścią nakładu ogólnopolskiego. Wydanie spotkało się z ogromnym zainteresowaniem czytelników. Do redakcji Gazety Wyborczej w Warszawie i pozostałych miastach przez cały dzień przychodzili, pisali i dzwonili czytelnicy, którzy nie zdołali kupić „Czarnej księgi…”. Z tego względu redakcja dziennika uruchomiła sprzedaż wysyłkową publikacji.

Comments

comments

78
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...