Cyber Marian i Krzysztof Ibisz w jednej produkcji – premiera drugiej odsłony kultowego filmu

Informacja Prasowa - 21.10.2019
252

Cyber Marian i Krzysztof Ibisz w jednej produkcji - premiera drugiej odsłony kultowego filmu

Cyber Marian – jeden z najsłynniejszych polskich youtuberów, którego kanał subskrybuje ponad milion osób – opublikował właśnie film “Wciągnęło mnie do GIER 2”, czyli drugą odsłonę kultowej produkcji, w której Marian staje się głównym bohaterem znanych gier. W filmie, oprócz znanych influencerów, takich jak Epic Cheat Meal, IZAK i Randall, wystąpił też Krzysztof Ibisz. Wideo zrzeszonego w TalentMedia twórcy powstało we współpracy z agencją Fantasyexpo oraz firmą Acer.

Pierwsza część serii “Wciągnęło mnie do GIER” zdobyła niezwykłe uznanie widzów oraz ekspertów – została uhonorowana nagrodą specjalną podczas konkursu Grand Video Awards. Obie produkcje potwierdzają, że widzowie YouTube mogą znaleźć na platformie bardzo skomplikowane i dopracowane realizacje, tworzone przy pomocy profesjonalnej ekipy filmowej. Nowe wideo Cyber Mariana zostało zrealizowane z wykorzystaniem efektów specjalnych nagrywanych na żywo (SFX), a jego jakość dorównuje kinowej.

To jest mój pierwszy film, przy którym pracowałem z profesjonalną ekipą pirotechników. Przed zdjęciami zastanawialiśmy się czy prawdziwe wybuchy będą w stanie przebić efekty komputerowe, które do tej pory pojawiały się w moich filmach. Po pierwszej eksplozji nie mieliśmy już wątpliwości. Jest to też mój drugi film zrealizowany z marką Predator (Acer), która i w tym przypadku dała mi tzw. wolną rękę, czyli coś co uwielbiam przy pracy z firmami – komentuje Cyber Marian.

Wśród gier, do których wciągnięty został Cyber Marian w ramach fabuły są popularne obecnie tytuły: CS:GO Counter-Strike Global Offensive, Call of Duty WW2, Hitman, Tomb Rider, Rust, CyberJunk i Cyberpunk 2077.

Comments

comments

252
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...