Anna Bimer nową redaktor naczelną miesięcznika „Zwierciadło”

Informacja Prasowa - 19.01.2017
52

Anna Bimer zastąpi Katarzynę Montgomery na stanowisku redaktor naczelnej magazynu "Zwierciadło"

Katarzyna Montgomery, dotychczasowa redaktor naczelna „Zwierciadła”, rozstaje się z tytułem, którym kierowała od czerwca 2011 roku. 

Praca w  „Zwierciadle” była dla mnie źródłem dziennikarskiej satysfakcji z tworzenia pisma na wysokim edytorskim poziomie i dla wymagających czytelniczek. To także radość z pracy z kreatywnym i oddanym zespołem oraz we współpracy z wybitnymi osobowościami szeroko rozumianego świata kultury. Po prawie sześciu latach mojej zwierciadlanej przygody nadszedł czas na nowe projekty – mówi Katarzyna Montgomery.

Nową naczelną Zwierciadła została dotychczasowa wicenaczelna miesięcznika, Anna Bimer. Anna Bimer jest związana z Wydawnictwem od 2008 r, w którym przez ostatnie osiem lat pełniła funkcję wicenaczelnej magazynu. Zanim związała się z Wydawnictwem Zwierciadło pełniła m.in. funkcje: zastępcy redaktor naczelnej dodatków kolorowych w „Polska The Times”, szefa działu kultury i reportażu w „Pani”, szefa działu polskiego w tygodniku „Gala” oraz współtworzyła również miesięcznik Machina.

Anna Bimer

Anna Bimer

Z wydawnictwem rozstała się także Monika Summer-Brason, dyrektor promocji i PR. Jej obowiązki przejęły brand managerki poszczególnych tytułów  Justyna Ogłozińska odpowiedzialna za miesięcznik „Zwierciadło” oraz Karolina Siewierska-Kołodziej zajmująca się miesięcznikiem „Sens”.

Comments

comments

52
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...