Aleksandra Woroniecka pokieruje działem mody paryskiego „Vouge”

Redakcja PR - 17.02.2017
270

Aleksandra Woroniecka pokieruje działem mody paryskiego "Vouge"

Aleksandra Woroniecka pokieruje działem mody paryskiego „Vouge”  – czytamy w serwisie NaTemat. 

Kierownictwo działu mody francuskiej edycji „Vouge” to jedno z najbardziej wpływowych i prestiżowych stanowiska w tej branży. Po raz pierwszy obejmie je Polka – Aleksandra Woroniecka. Oficjalnie nową pracę rozpocznie 22 lutego.

W świecie mody „Vouge” wyznacza trendy i dyktuje, co w danym sezonie będzie „must havem”. Francuskie wydanie „biblii mody” uznawane jest za najbardziej prestiżowe i wpływowe na całym świecie.

Tak wpływowe stanowisko to wielki zaszczyt i sukces naszej rodaczki. Choć urodziła się i wychowała we Francji, w publicznych wypowiedziach podkreśla swoje przywiązanie do Polski. Woroniecka współpracowała z magazynami „Dazed & Confused” czy „M Le Monde”. Znawcy świata mody są zdania, że awans Woronieckiej jest wielkim wydarzeniem w całej branży.

Nawet najbardziej utalentowane osoby, wcześniej czy później zderzą się ze szklanym sufitem, jeśli nie mają „odpowiedniego” pochodzenia. Aleksandra Woroniecka spełniała wszystkie wymagania, by zostać dostrzeżona przez paryskiego”Vogue” – mówi portalowi NaTemat Kinga Miller, wykładowczyni szkoły Via Moda i ekspertka branży modowej.

Źródło: NaTemat

Comments

comments

270
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...