„7 grzechów głównych” – cykl redakcyjny Gazeta.pl na Wielki Tydzień

Informacja Prasowa - 11.04.2019
296

„7 grzechów głównych” – cykl redakcyjny Gazeta.pl na Wielki Tydzień

„7 grzechów głównych” – cykl redakcyjny Gazeta.pl na Wielki Tydzień

 
 W tygodniu poprzedzającym święta wielkanocne, redakcja Gazeta.pl zaprosi swoich użytkowników do czytania dłuższych materiałów reporterskich. Cykl „7 grzechów głównych” to artykuły, które, w czasem mniej konwencjonalny sposób, nawiązują do biblijnych siedmiu grzechów głównych. Pierwszy z nich – „Pycha” pojawi się na portalu w najbliższą niedzielę, 14 kwietnia br.
Dziennikarze Gazeta.pl przedstawią siedem tekstów, które poruszą zagadnienia i zjawiska nawiązujące do pychy, chciwości, nieczystości, zazdrości, nieumiarkowania w jedzeniu i piciu, gniewu i lenistwa. Temat grzechów głównych potraktują jednak w mniej tradycyjny sposób m.in. opisując gniew w kontekście zachowania kierowców na drogach czy zazdrości wobec „przywilejów” osób z niepełnosprawnościami.
– Chcemy naszym użytkownikom, w tym wyjątkowym czasie Wielkiego Tygodnia, dać do poczytania teksty, które być może skłonią ich do refleksji, a czasem nawet wyciszenia. Dziś grzech niejedno ma imię i ten cykl jest tego świetnym dowodem – mówi Bartosz Raj, szef newsroomu Gazeta.pl.

Comments

comments

296
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...