4F×AL ESSENTIALS

Informacja Prasowa - 03.06.2022
192

Najnowsza kolekcja ubrań 4F×AL ESSENTIALS została zaprojektowana w duchu bardziej zrównoważonej mody

Barwy kompletów dresowych 4F i Anny Lewandowskiej są zainspirowane naturalnym krajobrazem. Kolory wody, nieba i piasku znalazły swoje odzwierciedlenie w trzech wariantach kolorystycznych ubrań. Modele w odcieniu off-white nie zostały poddane farbowaniu, zachowując kolor przędzy, z której zostały wykonane. Naturalna kolorystyka i ponadczasowe kroje zostały dobrane w myśl zasady mix&match, dzięki czemu można ze sobą łączyć dowolne elementy, nie tracąc spójności całego looku.
4F x AL SS_ESSENTIALS_5.jpg
Nawiązania do natury nie kończą się jednak na kwestiach estetycznych. Cała kolekcja została stworzona zgodnie ze strategią 4F CHANGE, której założeniem jest podejmowanie działań prowadzących do zminimalizowania negatywnego wpływu branży odzieżowej na środowisko. Linia została w całości wykonana wyłącznie z materiałów pozyskanych w bardziej odpowiedzialny sposób. Materiały składają się w 79 proc. z bawełny organicznej oraz w 21 proc. z poliestru z recyklingu, natomiast t-shirty są w 100 proc. z bawełny organicznej.
Kwestie związane z ochroną naszej planety są niezwykle bliskie zarówno naszemu zespołowi w 4F, jak i Annie Lewandowskiej, która od początku wspiera strategię #4FChange. Stworzyliśmy m.in. strefę Wear_Fair w naszych sklepach, w której dajemy ubraniom drugie życie. Projektując najnowszą kolekcję 4F×AL, pragnęliśmy stworzyć ubrania dobrej jakości, wyprodukowane z materiałów bardziej przyjaznych środowisku, dzięki czemu będą służyć wiele lat

mówi Magdalena Stępień-Łyga, dyrektor kolekcji 4F i członek Zarządu OTCF.

Dresy 4F×AL ESSENTIALS świetnie sprawdzą się podczas ciepłych, letnich dni. Tkaniny wykorzystane w kolekcji zostały wybrane tak, aby zapewnić użytkownikowi jak największy komfort. Są to materiały wysokiej jakości, dzięki zastosowaniu których ubrania są przewiewne i miękkie w dotyku. Wykończenie antybakteryjne tkanin hamuje rozwój drobnoustrojów, które odpowiadają za nieprzyjemny zapach.
4F x AL SS_ESSENTIALS_9.jpg

Jestem naprawdę dumna z kolekcji ESSENTIALS i muszę przyznać, że z niecierpliwością czekałam, aż pojawi się w sklepach 4F i będę mogła podzielić się ze wszystkimi efektami tej współpracy. Ta kolekcja jest dla mnie wyjątkowo ważna, bo na pierwszym miejscu postawiliśmy naturę, a całość powstała w odpowiedzialny sposób, w trosce o środowisko, a to temat, który od dawna motywuje mnie do działania, rozwoju i pracy nad swoimi nawykami

mówi Anna Lewandowska.

Comments

comments

192
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...