20. książka Wydawnictwa HARDE

Informacja Prasowa - 16.07.2019
104

20. książka Wydawnictwa HARDE

17 lipca nakładem Wydawnictwa HARDE ukaże się „Harem” pióra Alexy Vastatrixi Waldemara Bednaruka. To powieść historyczna, którą nie tylko miłośnicy „Wspaniałego stulecia” będą czytać z wypiekami na twarzy. Jest tu namiętna miłość, odważna erotyka, opowieść z zaskakującym zakończeniem oraz historia XVII-wiecznej Rzeczpospolitej.

Splecione rzeczywiste losy spadkobiercy fortuny Zamoyskich i wnuka pierwszego ordynata – Jana zwanego Sobiepanem, oraz fikcyjnej bohaterki, wiejskiej dziewczyny sprzedanej do magnackiego haremu, są pretekstem do pokazania barwnej obyczajowości czasów królowania Jana II Kazimierza Wazy, potopu szwedzkiego i zmagań z turecką potęgą, a także rozkwitu renesansowego miasta idealnego – Zamościa. Dr hab. prof. nadzw. Waldemar Bednaruk, współautor i konsultant powieści, zadbał o to, by opisane wydarzenia, również te pomijane w podręcznikach, nie przeczyły historycznej prawdzie.

Książki wydawnictwa HARDE dostępne są w http://sklep.grupazpr.pl/, we wszystkich księgarniach m.in.: Empik, Świat Książki, Mole Mole, Książnica, jak również w wersji e-book w serwisie Publio.pl.

Comments

comments

104
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...