Zmiany personalne w redakcjach online Grupy Eurozet

Informacja Prasowa - 05.07.2023
217

W czerwcu doszło też do połączenia newsroomów Planeta.pl i Antyradio.pl

Monika Karbarczyk została redaktorką prowadzącą serwis Chillizet.pl. Na stanowisku szefowej działu Zdrowie w portalu Radiozet.pl zastąpiła ją Natalia Kovacs-Głowińska, która awansowała w strukturach redakcji. Z kolei Aleksandra Degórska 17 lipca przejdzie do redakcji Antyradia, gdzie zostanie Social Media Specialist stacji. W redakcji Antyradio.pl zastąpi ją Miron Kądziela.

Monika Karbarczyk swoje pierwsze dziennikarskie kroki stawiała w newsroomie Wirtualnej Polski. Później postawiła na tematykę zdrowotną. Była redaktorką naczelną kilku pism medycznych, budowała — jako redaktorka prowadząca — serwisy zdrowotne i parentingowe, m.in. w Inforze i Edipressie, a — od ponad 5 lat — rozwijała serwis zdrowie.radiozet.pl. Specjalizuje się również w SEO redakcyjnym. Teraz będzie współtworzyć serwis Chillizet.pl.
Natalia Kovacs-Głowińska pracuje w Radiozet.pl od 2017 roku, gdzie od początku zajmowała się tematyką zdrowotną. W latach 2013-2017 pracowała w Grupie ZPR Media jako redaktorka Poradnikzdrowie.pl oraz prowadząca serwis Glamki.pl. Pracę zawodową zaczynała w Marquard Media Polska.
Aleksandra Degórska była związana z Antyradio.pl od 2015 roku, a w 2021 objęła stanowisko redaktorki prowadzącej serwis. Była odpowiedzialna za koordynację pracy zespołu, prowadzenie profilu Antyradia na Facebooku i Instagramie oraz optymalizację treści pod SEO.
W czerwcu doszło też do połączenia newsroomów Planeta.pl i Antyradio.pl. Ich pracami kieruje obecnie Miron Kądziela, który z Eurozetem jest związany od września 2022, a wcześniej pracował w serwisie F5.pl.

Comments

comments

217
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...