Wilfredo Leon w agencji Sport Brokers. Dołącza do Krychowiaka, Dudka i Borka

Informacja Prasowa - 14.01.2020
297

Wilfredo Leon w agencji Sport Brokers. Dołącza do Krychowiaka, Dudka i Borka

Sport Brokers pod koniec ubiegłego tygodnia ogłosiło rozpoczęcie współpracy z jednym z najlepszych siatkarzy świata, reprezentantem Polski Wilfredo Leonem.

– Nawiązanie współpracy z Wilfredo Leonem jest dla nas świetnym początkiem intensywnego sportowo 2020 roku, w którym odbędą się m.in. igrzyska olimpijskie w Tokio. Możliwość reprezentowania czołowego siatkarza świata w znaczący sposób rozszerza nasze i tak już bogate portfolio. Jesteśmy podekscytowani, zwłaszcza, że pierwsi klienci już wysyłają do nas zapytania w tej sprawie – mówi Rafał Romaniuk, prezes Sport Brokers.

Agencja Sport Brokers, która powstała wiosną 2019 roku z ramienia Arskom Group, zajmuje się sprzedażą oferty reklamowej sportowców, influencerów oraz mediów sportowych, specjalizuje się w działaniach niestandardowych.

Sport Brokers obsługuje wiele znanych osobistości związanych ze światem sportu m.in. Grzegorza Krychowiaka, Jerzego Dudka, Sebastiana Milę, Michała Pola, Mateusza Borka czy Krzysztofa Stanowskiego i jego grupę Weszło. Od niedawna zajmuje się także nowopowstałym Kanałem Sportowym, który tworzą wspomniani Pol, Borek i Stanowski, a także Tomasz Smokowski.

Właścicielem Arskom Group oraz Sport Brokers jest Wojciech Szaniawski, prezesem Rafał Romaniuk, a partnerem zarządzającym Marek Buklarewicz. W maju 2019 roku partnerem agencji Sport Brokers został Michał Pol.

Comments

comments

297
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...