Wieczór wyborczy w Radiu TOK FM i na tokfm.pl

Informacja Prasowa - 10.10.2019
112

Wieczór wyborczy w Radiu TOK FM i na tokfm.pl

Na niedzielę, 13 października br. Radio TOK FM przygotowuje dla słuchaczy specjalny program – Wieczór wyborczy, nadawany w godz. 21.00-23.00. W programie, który poprowadzi Maciej Zakrocki, pojawią się analizy ekspertów i publicystów, a także transmisje z wystąpień liderów partyjnych.

 

Reporterzy TOK FM w trakcie nocy wyborczej relacjonować będą to, co dzieje się w sztabach ogólnopolskich komitetów wyborczych. Program będzie można również oglądać na tokfm.pl. Natomiast od 23.00 Paweł Sulik porozmawia na antenie stacji ze słuchaczami w specjalnym wydaniu audycji „Mikrofon TOK FM”.

 

Wieczór wyborczy Radia TOK FM to jeden z finałowych elementów akcji „Wybory w TOKu”, w ramach której przez prawie miesiąc redakcja stacji szeroko informowała o zbliżającym się głosowaniu i odwiedziła kilkanaście polskich miejscowości. Na akcję złożyły się: specjalne przewodniki parlamentarne, audycje z udziałem słuchaczy i nowy podcast podsumowujący dany dzień kampanii. Redakcja zorganizowała także 17 debat pod hasłem „Usłysz swojego posła” z kandydatami na parlamentarzystów – z udziałem publiczności i w radiowym studiu.

 

Cykl debat Radia TOK FM pod hasłem „Usłysz swojego posła” zakończy dziś – w czwartek, 10 października br. rozmowa kandydatów ubiegających się o mandat posła z Warszawy. Spotkanie odbywające się w studiu rozgłośni poprowadzi Dominika Wielowieyska. Debaty będzie można słuchać na żywo na antenie TOK FM oraz w aplikacji TOK FM. Transmisja wideo również na tokfm.pl i na stronie Radia TOK FM na Facebooku. A już po debacie będzie można wysłuchać jej w formie podcastu na tokfm.pl i w aplikacji TOK FM.

 

Więcej szczegółów dotyczących akcji „Wybory w TOKu”, a także debat „Usłysz swojego posła” można znaleźć na: tokfm.pl/wybory oraz na profilu Radia TOK FM na Facebooku i Twitterze.

 

Comments

comments

112
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...