Warsaw Creatives dla Instytutu MAÉ

Informacja Prasowa - 21.11.2019
220

Warsaw Creatives dla Instytutu MAÉ

Agencja  Warsaw Creatives  rozpoczęła  współpracę z Instytutem MAÉ, w ramach której  odpowiadać będzie  za kontakt z mediami, influencerami oraz działania marketingowe.

Instytut MAÉ specjalizuje się w holistycznym podejściu do urody i samopoczucia – można tu ćwiczyć pilates, jogę, jogę twarzy, barre i barre au sol, poznać tajniki odstresowującego TRE® oraz żywienia funkcjonalnego & wellness.

Wśród zabiegów kosmetycznych można znaleźć kuracje ICOONE® oraz INTRACEUTICALS. W Instytucie wykorzystywane są kosmetyki dwóch wiodących naturalnych, organicznych i wegetariańskich marek: Tata Harper oraz Susanne Kaufmann. Na nich wykonywane są zabiegi na twarz i ciało, kosmetyki są też dostępne do kupienia stacjonarnie w Instytucie (jedyne takie miejsce w Polsce), dzięki czemu można przedłużyć pielęgnację w domu.

„MAÉ to jedyne tego typu miejsce w Warszawie. Nie jest to SPA, ale wyjątkowy instytut zdrowia i urody, który kompleksowo dba zarówno o ciało, jak i wnętrze poprzez ofertę mindfulness. Co więcej, MAÉ zachwyca też pięknym wystrojem wnętrz i atmosferą. Widzę ogromny potencjał w komunikacji Instytutu i bardzo cieszę się, że właściciele obdarzyli nas zaufaniem” – mówi Joanna Sobierajska, współwłaścicielka agencji Warsaw Creatives.

Za obsługę PR Instytutu  MAÉ z ramienia agencji odpowiada Klaudia Lis.

Comments

comments

220
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...