Wakacyjne studio i inne propozycje na lato dla słuchaczy Rock Radia

Informacja Prasowa - 17.06.2019
254

Wakacyjne studio i inne propozycje na lato dla słuchaczy Rock Radia

Od poniedziałku, 24 czerwca br. Rock Radio będzie nadawać programy z wakacyjnej ramówki. Znajdą się w niej m.in. cykl „Wakacyjne studio Rock Radia” prowadzony z ogródka Hard Rock Cafe w Warszawie, audycja „Lato na bogato” i konkurs „Wakacyjny przygodnik Rock Radia”, a także wspomnienia największych i najciekawszych rockowych festiwali czy koncertów.
Wakacyjną ramówkę Rock Radia zainauguruje w piątek, 21 czerwca br. program nadawany w godz. 14:00 – 18:00 z ogródka warszawskiej Hard Rock Cafe. W lipcu i sierpniu w każdy piątek między 15:00 a 20:00 na antenie pojawi się cykl „Wakacyjne studio Rock Radia”, a słuchacze stacji będą mogli przyjść do plenerowego studia w stolicy i spotkać się z prezenterami rozgłośni.
 
Codziennie przez całe wakacje (w godz. 10:00 – 20:00, a w soboty od 15:00) Rock Radio nadawać będzie audycję „Lato na bogato”. Pojawią się w niej przygotowane specjalnie na lato utwory z klasyki rocka oraz wypowiedzi gwiazd, m.in. o tym, bez jakich 3 rzeczy nie ruszają się na urlop. Redakcja stacji zaprosi też wszystkich do udziału w zabawie „Wakacyjny przygodnik Rock Radia”, w której zadaniem słuchaczy będzie odgadnięcie, o jakim miejscu mówią znani i lubiani goście Rock Radia. Konkursowe wskazówki podawane będą na antenie co godzinę, a laureaci zabawy otrzymają nagrody w formie bonów do wydania na bilet na dowolny koncert z oferty eventim.pl. „Lato na bogato” prowadzić będą: Michał Żołądkowski, Jan Bajorek, Tomasz Miara i Mariusz Stelmaszczyk.
Wakacje to także czas festiwali, dlatego redakcja Rock Radia codziennie przed 11:00 będzie wspominać największe festiwale w historii rocka, a po 18:00 zachęci słuchaczy do opowiedzenia na antenie o najlepszych koncertach, jakich mieli okazję wysłuchać – w audycji „Koncert mojego życia”.
Wakacyjne propozycje Rock Radia dla słuchaczy wspiera autopromocja na antenie stacji, na www.rockradio.pl i na profilach stacji w mediach społecznościowych.

Comments

comments

254
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...