„W minutę” – najważniejsze wiadomości w nowym programie serwisu wideo Wyborcza.pl

Informacja Prasowa - 07.02.2017
100

Serwis informacyjny "W minutę" na Wyborcza.pl/Wideo

W poniedziałek, 6 lutego br. na Wyborcza.pl/Wideo pojawił się pierwszy serwis „W minutę”. Redakcja podsumowuje w nim najważniejsze wiadomości dnia w zaledwie 60 sekund.

Każdego dnia o godz. 18:00 użytkownicy serwisu będą mogli obejrzeć jednominutowe wideo, z którego dowiedzą się o najważniejszych wydarzeniach bieżącego dnia. Dla wygody oglądających każdy film zawiera napisy, tak aby można było go bez przeszkód oglądać bez dźwięku. Za projekt odpowiada Milena Kruszniewska, doświadczona dziennikarka z wieloletnim stażem w telewizyjnych redakcjach informacyjnych.

Milena Kruszniewska dołączyła do zespołu Wyborcza.pl/Wideo w kwietniu 2016 r. Do tej pory realizowała swoje materiały reporterskie, a także odpowiadała za cykle „Tylko Zdrowie” i „Nauka”.

„W minutę” Mileny Kruszniewskiej wzmacnia portfolio serwisu Wyborcza.pl/Wideo, który zaproponował użytkownikom zupełnie nową ramówkę we wrześniu 2016 r. Od tego czasu wśród prowadzących programy pojawili się m.in. Michał Nogaś ze swoim autorskim programem „Nogaś na stronie” i Dorota Wysocka-Schnepf, która jest gospodynią programów „3×3”, „Temat dnia”  oraz „Studio pod parasolką”. Swój autorski program „I kto tu rządzi” ma Justyna Dobrosz – Oracz, znakomita reporterka polityczna i sejmowa.

„W minutę” będzie promowane w serwisie Wyborcza.pl i w serwisach społecznościowych.

Zobacz też:

„Świat, którym żyjemy” – startuje kampania serwisu Wyborcza.pl

Comments

comments

100
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...