Visa została głównym sponsorem rozgrywek UEFA w piłce nożnej kobiet.

Jerzy Ciszewski - 13.12.2018
54

Visa została głównym sponsorem rozgrywek UEFA w piłce nożnej kobiet.

Umowa obowiązywać będzie od 2018 do 2025 r.

W ramach umowy partnerskiej Visa będzie wspierać kobiecą piłkę nożną na wszystkich szczeblach rozgrywek – od inicjatyw oddolnych po Ligę Mistrzyń UEFA. Po oddzieleniu przez UEFA praw sponsorskich od piłki męskiej marka została pierwszym w historii sponsorem rozgrywek w piłce nożnej kobiet.

Visa będzie głównym partnerem:

Ligi Mistrzyń UEFA,
mistrzostw Europy w kobiecej piłce nożnej,
mistrzostw Europy U-19 i U-17 w piłce nożnej kobiet,
mistrzostw Europy w futsalu kobiet.
Będzie także wspierała marketingową platformę „UEFA Together We Play Strong”, której celem jest zachęcenie dziewcząt i kobiet do gry w piłkę.

W ramach umowy partnerskiej Visa pomoże wzmocnić przekaz kampanii poprzez co-brandowanie treści, które mają zmienić postrzeganie kobiecej piłki nożnej i uczynić ją najpopularniejszym sportem wśród kobiet i dziewcząt w Europie.

– Wspólnie z Visa zapewnimy fanom niezapomniane przeżycia podczas wszystkich rozgrywek futbolu kobiet organizowanych przez UEFA. Dodatkowo, zawarta umowa partnerska pomoże nam stworzyć jedyną w swoim rodzaju platformę, która zaprezentuje światu bohaterki boisk. Pomoże to nam zainspirować nie tylko obecnych fanów kobiecego futbolu, ale także sprawi, że sportowego bakcyla połkną również przyszłe pokolenia. Cieszymy się, że Visa podziela naszą wizję prężnie rozwijającego się futbolu kobiet – wizję, do urzeczywistnienia której zbliżyliśmy się, podpisując tę umowę – mówi Guy-Laurent Epstein, dyrektor UEFA ds. marketingu.

źródło – https://www.visa.pl/o-nas/aktualnosci/visa-podpisala-z-uefa-przelomowa-umowe-wspierajaca-pilke-nozna-kobiet-2811074?returnUrl=/o-nas/aktualnosci/listing?tag=sponsoring

Comments

comments

54
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...