„Turniej Miast” i inne nowości jesienią w Radiu Pogoda

Informacja Prasowa - 28.08.2019
72

"Turniej Miast" i inne nowości jesienią w Radiu Pogoda

Już w poniedziałek, 2 września br. Radio Pogoda zaprosi wszystkich do słuchania nowości z jesiennej ramówki stacji. Pojawią się w niej m.in. zabawy „Turniej Miast w Radiu Pogoda” i „Pogodne dzieci” oraz audycja „Pogodne popołudnie w Radiu Pogoda”, a codzienny program Roberta Janowskiego nadawany będzie w zmienionej formule.

Już 2 września Radio Pogoda zaskoczy swoich słuchaczy nowościami programowymi.

W „Pogodnym poranku Radia Pogoda” Joanna Kruk i Zygmunt Chajzer będą zachęcać wszystkich do udziału w nowej zabawie „Turniej Miast w Radiu Pogoda”. Od poniedziałku do piątku dwójka słuchaczy rywalizować będzie w nim o nagrody, zbierając punkty dla swojej miejscowości. W zwycięskim mieście Radio Pogoda zorganizuje potańcówkę. „Pogodny Poranek Radia Pogoda” jest nadawany w dni powszednie od godz. 6:00 do 10:00.

Program „Najpiękniejsze melodie Roberta Janowskiego” zyska od września nową formułę. Prowadzący postawi w nim na interakcję ze słuchaczami – na antenie pojawią się muzyczne zagadki prezentowane przez gwiazdy, rozmowy o muzyce i konkursy związane z piosenkami znanymi z Radia Pogoda. Robert Janowski zaprasza słuchaczy na swoją audycję od poniedziałku do piątku w godz. 14:00 – 16:00.

Po godzinie 16:00 na antenie Radia Pogoda ukazywać się będzie nowy program – „Pogodne Popołudnie w Radiu Pogoda”. Jego gospodarz Jakub Mędrzycki przygotuje dla słuchaczy zabawy: „Dobrze się składa w Radiu Pogoda” i „Niezłe kino w Radiu Pogoda”. Nowej audycji będzie można słuchać od poniedziałku do piątku od godz. 16:00 do 20:00.

Oprócz tego stacja zaprosi słuchaczy do udziału w zabawie „Pogodne Dzieci w Radiu Pogoda”. Przez cały dzień najmłodsi będą opisywali w niej gwiazdy, które często można usłyszeć na antenie Radia Pogoda. Na zwycięzców czekają vouchery na koncerty.

Wprowadzenie nowej, jesiennej ramówki Radia Pogoda wspiera promocja na antenie stacji, na www.radiopogoda.ploraz na profilu stacji na Facebooku.

Comments

comments

72
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...