Triple PR z obsługą Kancelarii Chałas i Wspólnicy

Informacja Prasowa - 20.03.2019
150

Triple PR z obsługą Kancelarii Chałas i Wspólnicy

Triple PR z obsługą Kancelarii Chałas i Wspólnicy

Agencja Triple PR odpowiada za wizerunek i obecność w mediach Kancelarii Chałas i Wspólnicy, specjalizującej się w obsłudze podmiotów gospodarczych oraz dużego biznesu. Triple PR przygotuje strategię komunikacji kancelarii oraz zajmie się jej realizacją.

Kancelaria Prawna Chałas i Wspólnicy powierzyła agencji Triple PR komunikację ekspercką i osobistą. Będzie także korzystała ze stałego doradztwa wizerunkowego. Ponadto do obowiązków Triple PR należą działania z zakresu Media Relations, w tym prowadzenie biura prasowego kancelarii.

Kancelaria Chałas i Wspólnicy jest obecna na polskim rynku od 25 lat. Koncentruje się na obsłudze dużego biznesu. Specjalizuje się w obsłudze dużych podmiotów gospodarczych – najliczniejszą grupę Klientów stanowią wiodące zagraniczne koncerny. Na polskim i europejskim rynku kancelaria znana jest z realizacji dużych i skomplikowanych projektów oraz transakcji. Usługi prawne obejmują wszystkie obszary prowadzenia działalności gospodarczej. Dominującymi specjalizacjami są: proces, prawo korporacyjne, fuzje i przejęcia, własność intelektualna, life science and healthcare, obsługa rynków wschodnich.  Z ramienia Triple PR kancelarię obsługuje Martyna Kempińska, PR Manager, wraz z zespołem.

Agencja Triple PR jest obecna na polskim rynku od ponad 10 lat. Prowadzi działania zarówno z zakresu PR-u produktowego, jak i korporacyjnego, przede wszystkim dla klientów z branży: marketingowej, nowoczesnych usług dla biznesu, FMCG i wnętrzarsko-budowlanej. Triple PR specjalizuje się w tworzeniu i realizacji długofalowych strategii public relations, działaniach z zakresu media relations oraz content marketingu. Agencja posiada również w swoim portfolio szkolenia pozwalające lepiej zrozumieć istotę współczesnych mediów.

Comments

comments

150
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...