Triple PR rozszerza zakres działań dla Akademii Kobiet

Informacja Prasowa - 08.07.2019
134

Triple PR rozszerza zakres działań dla Akademii Kobiet

Agencja Triple PR współpracuje z Akademią Kobiet od kwietnia 2019 roku.  Dotychczas Agencja odpowiedzialna była za działania w social mediach. Od czerwca br. marka powierzyła Triple PR kompleksową obsługę public relations.

Od początku czerwca Agencja odpowiada za działania wizerunkowe, działania Media Relations, nawiązanie współpracy z blogerkami, koordynowanie zaangażowanie prelegentów w akcje specjalne, tworzenie materiałów na stronę oraz contentu na potrzeby social mediów i obsługę profili marki w mediach społecznościowych (Facebook i LinkedIn).
logotyp.png
Akademia Kobiet jest wydarzeniem zrzeszającym aktywne i ambitne kobiety z całej Polski. Ma na celu inspirowanie i motywowanie do działania oraz podejmowania wyzwań zawodowych. Pomysłodawczynią, organizatorką i właścicielką marki jest Monika Lichota. Wydarzenie podczas czterech minionych edycji, zgromadziło 1200 uczestników, 40 partnerów oraz 75 prelegentów.

-To ogromna przyjemność moc wspierać Akademię Kobiet. Projekt ten jest dla nas inspirujący i zawodowo i osobiście. Cieszymy się, że możemy być jego częścią – podkreśla Agnieszka Malesza-Woźniak, partner w agencji Triple PR.

-Wybraliśmy agencję Triple PR jako partnera do tego wydarzenia doceniając jakość oferowanych rozwiązań i zaangażowanie –  dodaje Monika Lichota, twórczyni Akademii Kobiet.
Po stronie Triple PR osobą odpowiedzialną za realizację strategii komunikacji dla Akademii Kobiet jest Magdalena Dymek, PR Manager oraz Róża Siudaj, Junior PR Specialist.

Comments

comments

134
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...