Transmisja hitowego spotkania PGNiG Superligi na YouTube

Informacja Prasowa - 23.08.2019
92

Transmisja hitowego spotkania PGNiG Superligi na YouTube

Już za tydzień w piątek start rozgrywek PGNiG Superligi piłkarzy ręcznych. 30 sierpnia TVP Sport przeprowadzi transmisję z inaugurującego sezon 2019/20 meczu Orlen Wisła Płock – Azoty Puławy. Po raz pierwszy w historii polskiego sportu, transmisja z meczu ligowego będzie dostępna także na YouTube, na kanale TVP Sport. 

63. sezon rywalizacji o mistrzostwo Polski, a czwarty profesjonalnej PGNiG Superligi, rozpocznie się od hitowego spotkania wicemistrza Polski, Orlenu Wisły, z 6. drużyną poprzednich rozgrywek, Azotami. Puławianie wiążą z nadchodzącym sezonem duże nadzieje – w latach 2015-2018 czterokrotnie wywalczyli brązowe medale Mistrzostw Polski i teraz planują powrócić na podium. Dlatego w letniej przerwie w rozgrywkach do klubu sprowadzono aż sześciu reprezentantów Polski, w tym m.in.: Michała Szybę i Rafała Przybylskiego.

Orlen Wisła Płock coraz śmielej myśli o zdetronizowaniu PGE VIVE Kielce, które od ośmiu lat dominuje na krajowych boiskach. Nafciarze przebudowali latem skład, kontraktując m.in. reprezentantów Chorwacji, Hiszpanii i Węgier.

Transmisja już 30 sierpnia o godz. 18:00. Przedmeczowe studio rozpocznie się o 17:30. Telewizja Polska oraz PGNiG Superliga postanowiły pokazać rozpoczęcie sezonu jak najszerszej publiczności, dlatego spotkanie będzie można zobaczyć  także na kanale TVP Sport na YouTube, a także w TVP Sport, na stronie internetowej TVPSPORT.PL oraz w aplikacji mobilnej TVP Sport.

Telewizja Polska pokaże w trakcie całego sezonu minimum 68 spotkań PGNiG Superligi, w tym wszystkie mecze rundy finałowej rozgrywek. Spotkaniom towarzyszyć będzie nowa oprawa graficzna. Na stronie TVPSPORT.PL dostępne będą także zarchiwizowane spotkania, skróty, wywiady i liczne materiały wideo.

 

Plan transmisji PGNiG Superligi w TVP Sport:

  1. seria: Orlen Wisła Płock – KS Azoty Puławy – 30 sierpnia (piątek), godz. 18:00

Transmisja od godz. 17:30 w TVP Sport, na TVPSPORT.PL, w aplikacji mobilnej oraz na kanale TVP Sport na YouT​ube

  1. seria: NMC Górnik Zabrze – Gwardia Opole – 3 września (wtorek), godz. 18:00

Transmisja w TVP3 Opole, na TVPSPORT.PL oraz w aplikacji mobilnej. Retransmisja w TVP Sport o godz. 19:55

  1. seria: Chrobry Głogów – MMTS Kwidzyn – 7 września (sobota), godz. 18:00

Transmisja od godz. 17:30 w TVP Sport, na TVPSPORT.PL oraz w aplikacji mobilnej

 

Comments

comments

92
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...