Tomasz Teodorczyk nowym Dyrektorem Zarządzającym

Jerzy Ciszewski - 23.03.2023
235

Marcin Boroszko w roli Konsultanta.

W marcu doszło do zmiany na stanowisku Dyrektora Zarządzającego Channel Factory Polska – Tomasz Teodorczyk zastąpił Szymona Szmigla. Do zadań Teodorczyka należeć będzie dbanie o całokształt działań firmy, w tym relacje biznesowe z klientami oraz podmiotami współpracującymi z firmą. Do agencji dołączył również Marcin Boroszko, który będzie pełnić rolę Konsultanta.

W nowej roli Teodorczyk będzie odpowiedzialny za budowanie relacji z domami mediowymi, agencjami interaktywnymi i brokerami reklamowymi w zakresie wdrażania rozwiązań Channel Factory Polska dla czołowych klientów. Skupi się również na edukacji i budowaniu strategii działań reklamowych na platformie YouTube, współpracując z klientami bezpośrednimi.

Tomasz Teodorczyk jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu oraz Uniwersytetu Warszawskiego. Doświadczenie zawodowe zdobywał m.in w Goldbach Media Polska, jako Account Sales Manager czy w niemieckiej firmie nugg.ad wdrażając na polskim rynku technologię behawioralnego targetowania. Od 2014 prowadził agencję mediową Bidlab, w której odpowiadał za obsługę klientów bezpośrednich w ekosystemie Google.

Na zdjęciu Tomasz Teodorczyk

Nowym Konsultantem został Marcin Boroszko, posiadający dogłębną i wszechstronną wiedzę na temat branży medialnej, w szczególności TV, wideo online i sprzedaży reklamy. W Channel Factory Polska odpowiadać będzie za kontakty z domami mediowymi i kluczowymi reklamodawcami.

Boroszko w swojej dotychczasowej, ponad 25-letniej karierze związany był m.in. z Radiem Zet, jako dyrektor ds. sprzedaży, z Media Impact, jako prezes zarządu oraz RASP, jako członek zarządu. Od listopada ubiegłego roku w Rochstar, pełnił funkcję prezesa zarządu.

Na zdjęciu Marcin Boroszko

Comments

comments

235
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...