Tavex z agencją PR

Informacja Prasowa - 07.05.2020
243

Tavex z agencją PR

Tavex z agencją PR

 Międzynarodowa firma finansowa Tavex zdecydowała się powierzyć działania z zakresu Public Relations agencji Triple PR. Agencja odpowiada za strategiczne doradztwo wizerunkowe i wdrożenie kompleksowej strategii komunikacji.

Tavex jest wiodącym dealerem metali szlachetnych, który oferuje również usługi wymiany walut oraz płatnicze na najlepszych warunkach. Tavex Group została założona w 1991 roku. Do grona jej klientów należą osoby prywatne, klienci o najwyższych dochodach, firmy różnej wielkości, a także instytucje finansowe. Tavex posiada swoje oddziały w dziewięciu europejskich krajach i obsługuje średnio 1,3 miliona klientów rocznie.

W ramach współpracy, agencja Triple PR jest odpowiedzialna za przygotowanie i wdrożenie strategii komunikacji zintegrowanej z biznesowymi celami firmy Tavex na polskim rynku.

Agencja prowadzi działania Media Relations, koncentrując się na współpracy z dziennikarzami z branży finansowej. Do jej zadań należy także komunikacja ekspercka i PR osobisty. Ponadto, agencja świadczy bieżące doradztwo wizerunkowe.

Z ramienia Klienta komunikację koordynuje Aleksandra Burta, Social Media & PR Manager. Po stronie Triple PR za projekt odpowiadają: Aneta Gałka, Senior PR Consultant i Martyna Kempińska, PR Manager. Nad strategią i jakością obsługi klienta czuwa Agnieszka Malesza-Woźniak, Partner.

Agencja Triple PR jest obecna na polskim rynku od 12 lat. Firma specjalizuje się w strategicznym consultingu i doradztwie komunikacyjnym. Usługi agencji są zaprojektowane tak, aby wspierać biznesowe i komunikacyjne cele klientów. Agencja oprócz działań PR i social mediów, posiada również w swoim portfolio usługi content marketingowe i szkolenia pozwalające lepiej zrozumieć istotę współczesnych mediów. Triple PR zaufało już ponad 120 firm i marek takich jak Cushman & Wakefield, Tchibo Polska, Leroy Merlin, Instytut Wzornictwa Przemysłowego, Polska Grupa Porcelanowa, Multiconsult Polska, Kompania Domowa, Grupa AdWise, ODO24 i Galeria Łomianki.

Comments

comments

243
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...