Szymon Dudka w Papaya Roster

Informacja Prasowa - 11.07.2023
19

Do impresariatu twórców dołącza utalentowany artysta łączący pracę reżysera z warsztatem operatorskim

Szymon Dudka swoją przygodę z produkcją filmową rozpoczął w wieku 24 lat. Początkowo zajmował się realizacją teledysków. W tym obszarze, na przestrzeni całej pracy twórczej, ma na swoim koncie projekty wykonane wspólnie z takimi artystami, jak m.in. Sanah, Julia Wieniawa, Onar, The Dumplings oraz z grupą muzyczną „Projekt Warszawiak”.

Następnie, głównie z perspektywy operatorskiej, zafascynowały go wymagające i specyficzne wyzwania w takich kategoriach, jak moda i motoryzacja, których realizacji podjął się także jako reżyser reklamowy.

Praca reżyserska i reżysersko – operatorska Szymona w reklamie obejmowała szereg produkcji dla firm i marek reprezentujących kategorie health&beauty-care oraz sports&leisure (m.in. Superpharm, Avon, Maybelline, Wella, Max Factor, Wilkinson, Reebok, Adidas i New Balance). Komercyjnie kontynuował również projekty w sektorze auto-moto oraz modowym, tworząc filmy dla Volvo i Skody, a także dla Reserved i Grupy CCC. Ma też na koncie realizacje dla marek biżuteryjnych, W.Kruk, Yes oraz luksusowej Mene. Szymon znany jest jednocześnie z pracy dla branży media&entertainment. Jako reżyser i operator był twórcą kampanii dla magazynów Vogue, Ramp oraz dla wytwórni Warner Music.

Szymon ma również unikalne doświadczenie operatorskie w pełnometrażowej fabule za sprawą marokańskiego filmu „Al di la”, docenionego przez krytyków i publiczność po premierze w Casablance w 2022 roku.

Od zeszłego roku jest też konsultantem Canon w Polsce. W ramach tej aktywności prowadzi prelekcje w obszarze warsztatu wizualnego, a także recenzuje produkty marki debiutujące na rynku.

WYBRANA PRACA SZYMONA DUDKI: RESERVED

Comments

comments

19
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...