Sylwia Matych dołączyła agencji On Board Think Kong

Informacja Prasowa - 03.08.2022
21

Sylwia Matych przez kilkanaście lat była związana z branżą reklamową

Sylwia Matych dołączyła agencji On Board Think Kong

Do zespołu komunikacji korporacyjnej OBTK dołączyła Sylwia Matych, która objęła stanowisko PR Konsultantki.

Sylwia Matych przez kilkanaście lat była związana z branżą reklamową, gdzie zdobywała doświadczenia w obszarach strategii i komunikacji marketingowej oraz kreacji na stanowiskach copywriterskich. Pracowała przy projektach ATL, BTL i digital, jak również projektach z obszaru PR i HR. Wspierała komunikację takich marek jak: Medisept, Enerko Energy, Festool, Gynoxin, Little Tikes, Vet Expert, Nutricia, Danfoss, Oilatum, Hochland, Hewlett-Packard, Coty, Ferrero Polska, GlaxoSmithKline, Polpharma, Zelmer, Toyota, Bank Millennium, ING, Nestle oraz Wedel. Wiele z kampanii zostało nagrodzone w konkursach, m.in. w KTR, Golden Arrow i Impactor. W ostatnim czasie pracowała w  zespole PR odpowiadającym za prowadzenie biura prasowego InPost.

Sylwia Matych ukończyła polonistykę na Uniwersytecie Warszawskim i Zarządzanie Reklamą na Polish Open University w Warszawie.

Comments

comments

21
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...