Święta i Nowy Rok z Rock Radiem

Jerzy Ciszewski - 19.12.2018
21

Święta i Nowy Rok z Rock Radiem

Święta i Nowy Rok z Rock Radiem

Jakie zaskakujące prezenty znalazły pod choinką polskie gwiazdy, kim są i co robią dzieci sławnych rockowych rodziców oraz jakie grzechy popełniamy najczęściej w rozmowach przy świątecznym stole – o tym wszystkim dowiedzą się słuchacze Rock Radia ze specjalnych audycji przygotowanych na tegoroczne Boże Narodzenie. W ostatni dzień 2018 r. na antenie stacji zabrzmi Rockowy Numer Wszech Czasów wybrany przez słuchaczy, a 1 stycznia 2019 rozgłośnia zaprosi wszystkich na Noworoczną Galę Rock Radia i zapowie najciekawsze wydarzenia rockowe nadchodzących miesięcy.

W pierwszy dzień świąt – 25 grudnia br. od godz. 10:00 do 15:00 trwać będzie „Świąteczny dyżur Rock Radia”. W specjalnej audycji Michał Żołądkowski odwiedzi strażaków, lekarzy, taksówkarzy i policjantów, którzy opowiedzą jak wygląda służba w święta, gdy większość zasiada do wigilijnego stołu, składa sobie życzenia, śpiewa kolędy i rozpakowuje prezenty. Natomiast w godz. 15:00 – 20:00 Grzegorz i Patrycja Markowscy, Adam Wolski, Maciej Orłoś i Muniek Staszczyk opowiedzą o swoich świętach i prezentach, które ich zaskoczyły. Audycję „Urwani z choinki” poprowadzi Mariusz Stelmaszczyk.
Następnego dnia – 26 grudnia w godz. 15:00 – 20:00 na antenie pojawi się audycja „Dzieci gwiazd rocka”, a w niej m.in. Dominik Ostrowski, syn Małgorzaty Ostrowskiej, Bruno i Agata, dzieci Grzegorza Ciechowskiego, córki Tomasza Lipińskiego, bracia Cugowscy i Patrycja Markowska – czy daleko padło jabłko od jabłoni sprawdzi Mariusz Stelmaszczyk.

Do 30 grudnia br. trwa plebiscyt Rock Radia na Rockowy Numer Wszech Czasów. Słuchacze stacji mogą głosować na swoje ulubione klasyki rocka na www.rockradio.pl. W ostatni dzień roku – 31 grudnia od 9:30 na antenie prezentowanych będzie 100 najlepszych klasyków rocka wszech czasów, a wieczorem od godz. 20:00 Michał Żołądkowski poprowadzi Koncertowy Finał Rocku – czyli sylwestrową zabawę przy scenicznych wykonaniach najlepszych klasyków rocka.
1 stycznia będzie okazją do oceny minionego roku – w Noworocznej Gali Rock Radia, nadawanej od godz. 10:00 do 15:00, znajdzie się podsumowanie 2018. O wartych uwagi sukcesach, porażkach i wpadkach, czyli o tym, jak zapamiętamy miniony rok, opowie Jan Bajorek. A od 15:00 do 20:00 będzie można słuchać audycji Mariusza Stelmaszczyka, który przedstawi najważniejsze nadchodzące rockowe wydarzenia 2019 roku.

Specjalne audycje Rock Radia są promowane na antenie stacji i na www.rockradio.pl.

Rock Radio to 4 lokalne stacje radiowe nadające w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Opolu. Prezentują one na antenie wyłącznie rocka w najlepszym wydaniu: od utworów Led Zeppelin, The Doors i The Beatles, przez piosenki Queen, Perfect, Pink Floyd, AD/DC, aż po muzykę Bon Jovi i U2. Rockowy charakter stacji podkreślają też audycje prowadzone przez popularne i wyraziste osobowości.

www.rockradio.pl

Comments

comments

21
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...