Święta Bożego Narodzenia z Radiem Złote Przeboje

Informacja Prasowa - 23.12.2016
283

Świąteczna atmosfera w Radiu Złote Przeboje

Radia Złote Przeboje wprowadzi swoich słuchaczy w świąteczny nastrój dzięki wyjątkowej ramówce przygotowanej przez stację na najbliższe dni. Świąteczna atmosfera w Radiu Złote Przeboje nadejdzie już w piątek, 23 grudnia br. między godziną 18:00 a 20:00. Redakcja zaprosi słuchaczy do wybrania najlepszej świątecznej piosenki.

W wigilijną sobotę już od rana (w godz. 8:00-10:00) stacja będzie rozwiązywać problemy słuchaczy, którzy zbyt późno zorientowali się, że nadeszły święta – jak pozbyć się problemów, doradzi m.in. szef kuchni Karol Okrasa. W programie „Wigilijna dwunastka w Radiu Złote Przeboje” redakcja razem ze słuchaczami wybierze numer jeden na wigilijnym stole, czyli ulubioną potrawę wszystkich słuchaczy. Tego dnia od godziny 16:00 do północy Radio Złote Przeboje będzie grało wyłącznie kolędy.

Pierwszego dnia świąt w porannej audycji „Gwiazdy na święta w Radiu Złote Przeboje” Tomka Brhela o swoich świętach opowiedzą m.in. Mateusz Ziółko, Anna Wyszkoni oraz Krzysztof Krawczyk. W godzinach 13:00-18:00 w programie „Mikołaj na czasie” Jerzy „Elvis” Telesiński przypomni, jakie prezenty lądowały pod choinką przez ostatnie 30 lat, a w wieczornej audycji „Przy świątecznym stole” redakcja porozmawia o tym, kogo spotykamy w święta – czyli o ciociach, wujkach i babciach w krzywym zwierciadle.

W drugi dzień świąt w porannej audycji „Święta bez tajemnic” Kuba Mędrzycki przypomni wszystkie fakty i mity dotyczące Bożego Narodzenia, a Piotr Jaworski w audycji „Ludzkim głosem” odwiedzi ogród zoologiczny w poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie, co w święta chcą nam powiedzieć zwierzęta. Końcówkę ostatniego świątecznego dnia wypełnią sposoby Wojtka Babiarczyka na przedłużenie świątecznego klimatu.

Więcej informacji dotyczących świątecznej ramówki Radia Złote Przeboje można znaleźć na stronie www.zloteprzeboje.pl.

Specjalne programy świąteczne są promowane na antenie stacji oraz w serwisie internetowym radia.

Złote Przeboje

Comments

comments

283
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...