Świąteczne propozycje Radia Pogoda

Jerzy Ciszewski - 15.12.2018
253

Świąteczne propozycje Radia Pogoda

Świąteczne propozycje Radia Pogoda

Redakcja Radia Pogoda już od połowy grudnia br. dba o świąteczny nastrój swoich słuchaczy, zapraszając ich do udziału w zabawie „Radio Pogoda prezentuje”. Na Boże Narodzenie stacja przygotowała specjalną ramówkę – w jej programach pojawią się znani i lubiani goście, m.in. Katarzyna Pakosińska, Ilona Łepkowska i Ewa Kasprzyk.

Do 21 grudnia br. słuchacze mogą wziąć udział w konkursie „Radio Pogoda prezentuje”. Ci, którzy najbardziej przekonująco opiszą, dlaczego w tym roku powinni dostać prezent od stacji, otrzymają kosze słodyczy i gadżetów Radia Pogoda. Prezenty wręczają Joanna Kruk i Zygmunt Chajzer oraz Robert Janowski – osobiście i telefonicznie. Relacje filmowe z przedświątecznych wizyt prezenterów stacji u słuchaczy są dostępne na profilu Radia Pogoda na Facebooku. Do zabawy można się zgłaszać przez stronę www.radiopogoda.pl.

Nadchodzące święta w Radiu Pogoda będą pełne gości. 25 grudnia br. o godz.10:00 Krzysztof Szewczyk i Wojciech Pijanowski zaproszą do świątecznego stołu aktorkę i gwiazdę kabaretu – Katarzynę Pakosińską. Będzie miejsce na ciepłe rozmowy, świąteczną radość, opowieści o Gruzji – i oczywiście na prezenty. Kolejnym gościem tego dnia (po godz.14:00) będzie Krzysztof Hanke – satyryk, aktor i kabareciarz, który w rozmowie z Joanną Kruk opowie o świątecznych tradycjach na Śląsku i o świętach z przymrużeniem oka.

26 grudnia – w drugi dzień Bożego Narodzenia Radio Pogoda przedstawi Świąteczne Rekordy – m.in. gdzie stoi największa choinka, jaka świąteczna piosenka jest najczęściej odtwarzana i która z kolęd jest najstarsza. W swoim programie nadawanym od godz 14:00 Zygmunt Chajzer zaprosi do rozmowy Ilonę Łepkowską i Ewę Kasprzyk. Reżyserka i aktorka opowiedzą o tym, jak wygląda świąteczne atmosfera na planie, czy istnieje coś takiego jak „filmowa rodzina”, a także jakie filmy najchętniej oglądają w czasie świąt. Będzie też okazja zapytać o ich najnowszy film, czyli „Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3”, na który słuchacze Radia Pogoda czekają z niecierpliwością.

Specjalne audycje Radia Pogoda są promowane na antenie stacji i na www.radiopogoda.pl.

Radio Pogoda dołączyło do portfolio Grupy Radiowej Agory w 2015 r. Stacji można słuchać już w 8 miastach, a także w internecie i aplikacji mobilnej. To idealna propozycja dla tych, którzy cenią przeboje sprzed lat – zarówno dobre aranże, jak i świetne teksty, tworzące ponadczasową muzyczną klasykę. Na antenie Radia Pogoda można usłyszeć utwory z kilku dekad XX wieku – od lat 30. do 70.; od Adolfa Dymszy, przez Beatlesów po Zbigniewa Wodeckiego. Audycje stacji firmują mocne nazwiska – Zygmunt Chajzer, Robert Janowski czy duet Krzysztof Szewczyk i Wojciech Pijanowski.

www.radiopogoda.pl

Comments

comments

253
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...