Świąteczne dni z Rock Radiem

Informacja Prasowa - 20.12.2017
213

Świąteczne dni z Rock Radiem

Rock Radio przygotowało dla swoich słuchaczy wyjątkowe przedświąteczne i świąteczne programy oraz Sylwestrową Galę Rock Radia. Stacja zaprasza też wszystkich do głosowania na Rockowy Numer Wszech Czasów.

W przedświątecznym czasie – w piątek, 22 grudnia br. Rock Radio przypomni o 16. rocznicy śmierci Grzegorza Ciechowskiego. „Anatomia Rocka” wyjątkowo pojawi się na antenie w piątek i w sobotę. O niezapomnianym Obywatelu G.C. opowiedzą w audycji córka artysty Weronika Ciechowska i Leszek Biolik (Republika) oraz goście: Grażyna Wolszczak, Martyna Wojciechowska, Tomasz Organek, Krzysztof Ibisz, Maciej Maleńczuk, Olaf Deriglasoff, Andrzej Nowak, Sidney Polak i Jacek Bryndal (Kobranocka). W piątek, 22 grudnia br. w antenowych konkursach Rock Radia będzie można też wygrać album fotograficzny „Grzegorz Ciechowski – Andrzej Świetlik”.
W Wigilię, czyli 24 grudnia br. od 9.00 rano na antenie Rock Radia będą się pojawiać Jan Borysewicz, Janusz Panasewicz i Wanda Kwietniewska, którzy opowiedzą swoje najciekawsze historie związane z Bożym Narodzeniem. Od 16.00 będzie można usłyszeć zestaw najlepszych świątecznych klasyków rocka.
W pierwszy i drugi dzień świąt Bożego Narodzenia o świątecznych smakach opowiedzą słuchaczom stacji kucharze z różnych stron świata: Isabel Balderas z Meksyku, Alfredo Boscolo z Włoch, Tapi Sharma z Indii oraz Doris Lopez z Peru. Swoimi wspomnieniami świątecznymi podzielą się Marcin Prokop, Martyna Wojciechowska, Tomek Organek i inni. Dodatkowo, 26 grudnia br. Rock Radio odwiedzi Mariola Bojarska – Ferenc, z którą redakcja radia podejmie próby oderwania słuchaczy od zastawionego smakołykami stołu.
Od 1 grudnia br. na stronie www.rockradio.pl można głosować na Rockowy Numer Wszech Czasów. 100 najlepszych utworów wybranych przez słuchaczy pojawi się na antenie Rock Radia w ostatni piątek 2017 roku – 29 grudnia br.
Natomiast 31 grudnia br. odbędzie się „Sylwestrowa Gala Rock Radia: Niech Rock będzie z Tobą!”. Specjalna sylwestrowa audycja będzie nadawana od godz. 20.00 do północy. W czasie sprzyjającym zabawie i podsumowaniom Przemek Cacak przedstawi postacie z polskiego świata muzyki i kultury, dzięki którym mijający rok był pełen niespodzianek, silnych emocji i śmiechu. Dodatkowo przepyta też gwiazdy z ich postanowień noworocznych. Swoimi założeniami na 2018 podzielą się ze słuchaczami Rock Radia m.in. Martyna Wojciechowska, Grażyna Wolszczak, Robert Brylewski, Tomasz Organek, Magdalena Boczarska i wielu innych.
W Nowy Rok, czyli 1 stycznia br. na antenie stacji znów pojawią się goście, a Grażyna Torbicka podsumuje filmowy rok 2017.
Więcej informacji na temat ramówki Rock Radia można znaleźć na www.rockradio.pl.

 

Comments

comments

213
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...