Specjalne wydania radia CANAL podczas mistrzostw świata w Rosji

Informacja Prasowa - 07.06.2018
129

Specjalne wydania radia CANAL podczas mistrzostw świata w Rosji

Siedmiu prowadzących, 26 audycji i tylko jeden temat – piłkarskie mistrzostwa świata. Z okazji mundialu w Rosji Radio CANAL zmieni się w Radio CANAL Na Mundialu. Godzinny program będzie nadawany w każdy dzień meczowy o godzinie 10 na Facebooku CANAL+ SPORT.

 

„W imieniu spragnionej dysputy siódemki prowadzących chciałbym zaprosić wszystkich na specjalną audycję poświęconą mistrzostwom świata w Rosji. Radio CANAL Na Mundialu będzie miało siedmiu prowadzących, którzy w towarzystwie ekspertów, trenerów, arbitrów będą  podsumowywać wydarzenia w Rosji i analizować poszczególne mecze” – mówi Bartosz Gleń, dziennikarz nc+ i szef projektu Radio CANAL Na Mundialu.

 

Oprócz Bartosza Glenia wśród prowadzących znajdą się także Żelisław Żyżyński, Piotr Domagała, Grzegorz Kaczmarczyk, Michał Kornacki, Piotr Glamowski i Szymon Ratajczak. Radio CANAL Na Mundialu będzie nadawało od 14 czerwca do 16 lipca w każdy dzień meczowy mundialu. Audycje będą transmitowane na Facebooku CANAL+ SPORT (https://www.facebook.com/CANALplussport/) a po emisji dostępne w formie podcastu w SoundCloud oraz Youtube.

Comments

comments

129
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...