Smaker.pl przekroczył w ten weekend barierę 100 tys. przepisów

Informacja Prasowa - 31.05.2021
232

Smaker.pl przekroczył w ten weekend barierę 100 tys. przepisów

Smaker.pl przekroczył w ten weekend barierę 100 tys. przepisów

Smaker.pl, największy kulinarny serwis społecznościowy w Polsce, sukcesywnie się rozwija. Jego użytkownicy opublikowali już ponad 100 tys. unikalnych przepisów na każdą okazję – od szybkich sałatek i przekąsek, przez propozycje na rodzinny obiad, aż po wyszukane dania na przyjęcia i oficjalne uroczystości.

100 tys. przepisów to efekt zaangażowania naszych użytkowników. W ciągu kilku lat udało nam się stworzyć unikalną społeczność złożoną z 60 tys. pasjonatów kulinariów. Dzielą się oni między sobą kuchennymi sekretami, wskazówkami i autorskimi pomysłami na dania. Bardzo dziękujemy naszym użytkownikom za to, że każdego dnia wspólnie z nami tworzą serwis Smaker.pl – mówi Andrzej Potocki, dyrektor pionu Serwisów Tematycznych.

Na początku maja Smaker.pl wystartował z serią konkursów, które potrwają aż do grudnia. Użytkownicy serwisu mogą w nich wygrać nagrody o łącznej wartości 20 tys. zł. Laureatami konkursów zostaną autorzy najciekawszych przepisów na tematy zadane przez redakcję. W maju nagradzane były pomysły na przysmaki z grilla.

Smaker.pl jest niezastąpionym źródłem kulinarnych inspiracji dla początkujących i doświadczonych kucharzy. Znajdują się w nim sprytne i smaczne pomysły na dania na każdą okazję. Przepisy mają formę ilustrowanych wpisów, książek kucharskich i nagrań wideo.

Comments

comments

232
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...