Słuchaj Radia Złote Przeboje w wygodnej aplikacji mobilnej

Informacja Prasowa - 23.05.2019
250

Słuchaj Radia Złote Przeboje w wygodnej aplikacji mobilnej

Fani największych przebojów i wyjątkowych programów stacji mogą ich wygodnie słuchać na urządzeniach mobilnych dzięki aplikacji Radia Złote Przeboje. Obecnie działa jej nowa wersja dostępna na urządzeniach z systemem Android i iOS.
 
Wiosną br. Radio Złote Przeboje wprowadziło do sklepów AppStore i Google Play swoją najnowszą aplikację. Umożliwia ona nie tylko słuchanie programu na żywo – z możliwością wyboru lokalnej stacji i podglądem granych na antenie utworów, ale również otrzymywanie powiadomień redakcyjnych o nowych akcjach oraz konkursach Radia Złote Przeboje. Dzięki aplikacji słuchacze mogą w łatwy i szybki sposób zgłaszać się do udziału w zabawach antenowych, mają też możliwość bezpośredniego skontaktowania się z redakcją i prowadzącymi audycje. Dodatkowo aplikacja pozwala na ustawienie muzycznego budzika.
Nową aplikację Radia Złote Przeboje na urządzenia z systemami Android (od wersji 4.4) oraz iOS (od wersji 10.0) na zlecenie Grupy Radiowej Agory przygotowała firma Appstronauts. Można ją bezpłatnie pobrać ze sklepów AppStore i Google Play, a potem słuchać Radia Złote Przeboje wszędzie tam, gdzie jest zasięg internetu.
Więcej – zloteprzeboje.pl.

Comments

comments

250
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...