„Siła kobiet” w Radiu ZET

Informacja Prasowa - 04.03.2020
248

"Siła kobiet" w Radiu ZET

Z okazji Dnia Kobiet Radio ZET organizuje akcję „Siła kobiet”, której ambasadorami są dziennikarki związane ze stacją. 8 marca w mediach społecznościowych zostanie przedstawiony portret współczesnych kobiet stworzony na podstawie nadesłanych odpowiedzi słuchaczek.

A na czym polega siła kobiet? Co o niej stanowi? Na te pytania odpowiadają m.in.: Agnieszka Kołodziejska, Justyna Dżbik, Beata Lubecka, Paula Michalik, Lucyna Płużyczka, Ewelina Pacyna, Beata Tadla czy Joanna Komolka. Do 8 marca na Instagramie Radia ZET, a także na profilu stacji na Facebooku można zobaczyć krótkie filmiki z ich udziałem. ZOBACZ. To emocjonalne i bardzo osobiste wyznania między innymi o odwadze, wrażliwości, ambicji czy niezależności. Każde nagranie zakończone jest pytaniem: „A Ty jaka jesteś? Co jest Twoją siłą?”, zachęcającym słuchaczki do dzielenia się swoimi opiniami. Na podstawie odpowiedzi zostanie stworzony portret kobiety 2020 roku.

W ramach akcji, do końca tygodnia stacja rozda tysiące kwiatów mieszkankom największych polskich miast, m.in. Łodzi, Szczecina, Krakowa czy Poznania.

 

 

Comments

comments

248
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...