„Siła kobiet” w Radiu ZET

Informacja Prasowa - 04.03.2020
104

"Siła kobiet" w Radiu ZET

Z okazji Dnia Kobiet Radio ZET organizuje akcję „Siła kobiet”, której ambasadorami są dziennikarki związane ze stacją. 8 marca w mediach społecznościowych zostanie przedstawiony portret współczesnych kobiet stworzony na podstawie nadesłanych odpowiedzi słuchaczek.

A na czym polega siła kobiet? Co o niej stanowi? Na te pytania odpowiadają m.in.: Agnieszka Kołodziejska, Justyna Dżbik, Beata Lubecka, Paula Michalik, Lucyna Płużyczka, Ewelina Pacyna, Beata Tadla czy Joanna Komolka. Do 8 marca na Instagramie Radia ZET, a także na profilu stacji na Facebooku można zobaczyć krótkie filmiki z ich udziałem. ZOBACZ. To emocjonalne i bardzo osobiste wyznania między innymi o odwadze, wrażliwości, ambicji czy niezależności. Każde nagranie zakończone jest pytaniem: „A Ty jaka jesteś? Co jest Twoją siłą?”, zachęcającym słuchaczki do dzielenia się swoimi opiniami. Na podstawie odpowiedzi zostanie stworzony portret kobiety 2020 roku.

W ramach akcji, do końca tygodnia stacja rozda tysiące kwiatów mieszkankom największych polskich miast, m.in. Łodzi, Szczecina, Krakowa czy Poznania.

 

 

Comments

comments

104
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...