Samsung partnerem Grand Video Awards 2016

Informacja Prasowa - 18.10.2016
126

Gala Grand Video Awards już 27 października

Najbardziej kreatywni i najpopularniejsi polscy twórcy internetowi już po raz drugi zostaną nagrodzeni statuetkami Grand Video Awards. W tym roku przyznana zostanie również nagroda specjalna Smart TV Award dla twórców najlepszych treści w jakości Ultra HD 4K, ufundowana przez firmę Samsung Electronics Polska. Gala Grand Video Awards odbędzie się 27 października w Warszawie.

Grand Video Awards to ogólnopolski konkurs twórców wideo w sieci i jednocześnie odpowiedź na najnowsze trendy marketingowe. Filmy publikowane w internecie łączą bowiem w sobie walory estetyczne z reklamowymi, stając się doskonałymi nośnikami treści, również marketingowych. Miesięcznik „Press” organizując konkurs Grand Video Awards postanowił wyróżnić tych twórców, których materiały odznaczają się nie tylko jakością, ale i wysoką liczbą odtworzeń w sieci. Filmy zgłoszone do konkursu oceni jury, w skład którego wchodzą specjaliści od mediów społecznościowych, fachowcy z dziedziny produkcji telewizyjnej, filmowej i internetowej, eksperci z agencji reklamowych czy dyrektorzy zarządzający uznanych marek.

Po raz pierwszy w ramach tegorocznej edycji Grand Video Awards zostanie przyznana nagroda specjalna – Smart TV Award dla twórcy internetowego tworzącego treści w jakości Ultra HD/4K. Fundatorem nagrody i partnerem konkursu Grand Video Awards jest firma Samsung.

Przyznanie nagrody Smart TV Award jest wyrazem naszego uznania dla osób, które, podobnie jak my, wyznaczają lub wykorzystują najnowsze trendy technologiczne. Materiały polskich twórców internetowych powstające w jakości UHD 4K to filmy, które imponują pięknymi ujęciami i dopracowanymi detalami, spełniając najwyższe wymagania widzów. Treści te zasługują na to, aby być oglądane nie tylko na smartfonach, ale również na wysokiej jakości, dużych ekranach, np. naszych telewizorów Samsung Smart TV, które pozwalają cieszyć się każdym szczegółem obrazu – powiedział Olaf Krynicki, rzecznik prasowy firmy Samsung.

Wśród tegorocznych nominowanych znaleźli się: m.in. Krzysztof Gonciarz, Łukasz Jakóbiak, Marek Hucz i Jan Jurkowski z Grupy Filmowej Darwin czy Martin Stankiewicz.

Poza nagrodami w dziesięciu głównych kategoriach, jury konkursu wyróżni również Osobowość Roku, Debiut Roku oraz przyzna Nagrodę Widzów.

Gala Grand Video Awards odbędzie się 27 października w Multikinie Złote Tarasy. Bilety są już dostępne w kasie kina oraz na stronie internetowej www.multikino.pl

Comments

comments

126
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...