Rockowa majówka z Rock Radiem

Informacja Prasowa - 29.04.2020
25

Rockowa majówka z Rock Radiem

Rockowa majówka z Rock Radiem
Na długi majowy weekend Rock Radio przygotowało dla swoich słuchaczy propozycje spod znaku „Cały rock majówka”. Gośćmi specjalnych audycji stacji będą m.in. Ewa Wachowicz, Krzysztof Skiba i Jacek „Dżej Dżej” Jędrzejak z zespołu Big Cyc, którzy opowiedzą o klasyce rocka na talerzu i sztuce grillowania.
W piątek, 1 maja br. w godz. od 10:00 do 15:00 Rock Radio zaprosi wszystkich na audycję „Mój pierwszy raz”. Goście stacji opowiadać będą o swoich pierwszych przygodach, a audycję poprowadzi Mariusz Stelmaszczyk. Po 15:00 na antenie pojawi się „Klasyka rocka na talerzu”, czyli „Klasyczna 10” w kulinarnym wydaniu – zaproszenie do programu przyjęła bowiem Ewa Wachowicz. W audycji będzie można usłyszeć wybrane przez nią rockowe przeboje wszech czasów.
Natomiast w sobotę, 2 maja od 10:00 najlepsze duety w historii rocka przedstawi Arek Skiba w programie „Dwójka bez sternika”. Od 15:00 Rock Radio zaprosi słuchaczy na „Big Grill”, czyli audycję o sztuce grillowania według zespołu Big Cyc. Jak to się robi po polsku na wesoło i z dowcipem, opowiadać będą Krzysztof Skiba i Jacek „Dżej Dżej” Jędrzejak, a program poprowadzi Michał Żołądkowski.
3.maja, jak w każdą niedzielę, od 10:00 w Rock Radiu stery przejmuje Łukasz Ciechan Ciechański. Do 15:00 będzie gospodarzem swojej cotygodniowej audycji, tym razem nadawanej pod przewrotną nazwą „Cały rock Majówka”. W kolejnym programie – na antenie od 15:00 do 20:00 – gościem Rock Radia będzie Grzegorz Halama. Na audycję, która zaproponuje satyryczny rzut oka na nową rzeczywistość home office, zaprasza Mariusz Stelmaszczyk.

Rock Radio promuje swoje majówkowe audycje specjalne na antenie, na stronie internetowej rozgłośni rockradio.pl oraz na profilu Rock Radia na Facebooku.

Rock Radio to 4 lokalne stacje radiowe nadające w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Opolu. Prezentują one na antenie wyłącznie rocka w najlepszym wydaniu: od utworów Led Zeppelin, The Doors i The Beatles, przez piosenki Queen, Perfect, Pink Floyd, AD/DC, aż po muzykę Bon Jovi i U2. Rockowy charakter stacji podkreślają też audycje prowadzone przez popularne i wyraziste osobowości.

www.rockradio.pl

Comments

comments

25
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...