Rock Radio ma już 8 lat!

Informacja Prasowa - 20.01.2022
129

Rock Radio ma już 8 lat!

Rock Radio ma już 8 lat!

 
Zespół Rock Radia rozpoczął świętowanie 8. urodzin stacji, które wypadają 31 stycznia. Słuchacze rozgłośni mogą wziąć udział w jubileuszowym konkursie „8 sekund” i wygrać nawet 8000 zł. Codziennie na antenie Rock Radia rozgrywany jest też specjalny Międzypokoleniowy Wielki Test z Klasyki Rocka, 
 
Od poniedziałku, 17 stycznia 2022 r. słuchacze Rock Radia mogą sprawdzić swoją znajomość rockowych klasyków w wyjątkowym, urodzinowym konkursie stacji „8 sekund”. Właśnie przez tyle czasu prezentowanych jest 8 utworów, których wykonawców należy wskazać w odpowiedzi. Za każdego poprawnie wskazanego artystę lub zespół Rock Radio wypłaci laureatowi zabawy 100 zł, a jeśli komuś uda się podać komplet, czyli 8 wykonawców, to do zwycięskiej kwoty rozgłośnia dołozy jedno zero, przekazując nagrodę w wysokości 8000 zł.
Konkurs rozgrywany będzie aż do 28 stycznia, od poniedziałku do piątku po 11:00.
Również w poniedziałek, 17 stycznia rozpoczął się Międzypokoleniowy Wielki Test z Klasyki Rocka. Punkty zbierają w nim pary międzypokoleniowe, np. syn z ojcem lub wnuczek z babcią. Ta drużyna, która zdobędzie najwięcej punktów, odbierze urodzinowy zestaw nagród od Rock Radia, w którym znajdą się książki, płyty i koszulki stacji.
Specjalne wydanie testu potrwa 2 tygodnie. Zabawy można słuchać na antenie codziennie między 10:00 a 18:00.

Jubileuszowe zabawy Rock Radia wspiera promocja na antenie, na stronie rockradio.pl i na profilu Rock Radia na Facebooku.

Comments

comments

129
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...