Reflex Logistics Solutions (Hardis Group) wybiera Ogilvy PR Polska (wcześniej Cohn & Wolfe Poland)

Informacja Prasowa - 12.04.2022
222

Reflex Logistics Solutions, wybiera Ogilvy PR Polska

Reflex Logistics Solutions (Hardis Group) wybiera Ogilvy PR Polska
(wcześniej Cohn & Wolfe Poland)

 Reflex Logistics Solutions, należąca do Hardis Group marka oprogramowania do obsługi logistycznej w magazynach, zakładach produkcyjnych i punktach sprzedaży, wybiera agencję doradztwa komunikacyjnego Ogilvy PR Polska do współpracy w zakresie komunikacji B2B.  

Do zadań agencji należy opracowanie strategii komunikacji w Polsce, doradztwo oraz prowadzenie biura prasowego. Współpraca rozpoczyna się z początkiem kwietnia i jest związana z umacnianiem pozycji marki na polskim rynku.

Wybór Polski jako kluczowego dla nas rynku wynika z silnej dynamiki gospodarczej kraju, jego strategicznej i stabilnej pozycji w Europie oraz wiodącej pozycji w dziedzinie logistyki. Od wielu lat na tym rynku współpracujemy z największymi międzynarodowymi dostawcami usług logistycznych, takimi jak FM Logistic. Cieszę się, że dalszy rozwój naszej marki Reflex Logistics Solutions będzie wspierać w zakresie komunikacji doświadczony partner, który doskonale orientuje się w zagadnieniach interesującego dla nas sektora – powiedział Jarosław Dąbrowski, Dyrektor Sprzedaży Hardis Group w Polsce.

Współpraca z marką Reflex Logistics Solutions wpisuje się w silne kompetencje komunikacji B2B naszej agencji. Wspieranie międzynarodowych firm i marek, które zdecydowały się rozwijać obecność na polskim rynku jest dla nas tym ważniejsza, że podkreśla stabilność inwestycyjnego klimatu nawet w trudnej sytuacji geopolitycznej – podkreślił Michał Olbrychowski, Managing Director, Ogilvy PR Polska.

Za współpracę z klientem odpowiada zespół kierowany przez Izabelę Wejcht, Head of Corporate Communications, Ogilvy PR Polska. Klient został pozyskany w drodze rekomendacji, a agencja już wcześniej realizowała projekty dla globalnego zespołu Hardis Group i marki Reflex Logistics Solutions.

 

Comments

comments

222
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...