Radio WAWA wystartowało z akcją Zróbmy to razem!

Informacja Prasowa - 04.09.2019
205

Radio WAWA wystartowało z akcją Zróbmy to razem!

Radio WAWA wystartowało z akcją Zróbmy to razem!

Radio WAWA rozpoczęło akcję Zróbmy to razem!, obejmującą różnorodne działania prospołeczne realizowane przez stację we współpracy z słuchaczami w różnych częściach kraju. Już we wrześniu rozdawane będą odblaskowe zawieszki w Trzebnicy, zwiększające bezpieczeństwo dzieci na drodze. Dla słuchaczy z Warszawy i okolic zaplanowano wycieczkę rowerową.

Radio WAWA realizuje ‘Mission smile’. Uśmiechamy się do siebie i do świata, i chcemy zarazić tym uśmiechem wszystkich naszych słuchaczy. Cała nasza działalność antenowa – od muzyki i DJ-ów aż po akcje specjalne – służy budowaniu pozytywnych i radosnych emocji. Nasza nowa inicjatywa pod hasłem WAWA – Zróbmy to razem! pozwoli jeszcze bardziej zaakcentować pozytywny przekaz naszej anteny. Chcemy zmieniać świat na lepszy i zaczynamy od siebie – mówi Tomasz Łysiak, czyli Dedektyw Inwektyw, inicjator i pomysłodawca akcji.

Zróbmy to razem! to różnorodne działania, które podejmowane będą przez Radio WAWA w kolejnych miesiącach. We współpracy z słuchaczami stacja prowadzić będzie akcje prospołeczne, proekologiczne i edukacyjne, zadba o przyrodę, środowisko i zwierzęta. W planach jest m.in. sprzątanie lasów, sadzenie drzew, pomoc dla zwierząt ze schronisk, organizowanie wycieczek rowerowych, prowadzenie zbiórki na wakacje dla dzieci.

Szczegóły akcji znajdują się na stronie: http://www.radiowawa.pl/polecamy-wiecej/157736/zrobmy-to-razem—nowa-akcja-radia-wawa-o-co-chodzi

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

Radio WAWA to sieć rozgłośni lokalnych prezentujących wyłącznie polskie przeboje z lat 80., 90. oraz współczesne. Nadaje w Warszawie, Wrocławiu, Łodzi, Krakowie, Gdańsku, Szczecinie, Toruniu, Rzeszowie, Opolu, Nowym Sączu, Ostrołęce, Jeleniej Górze, Trzebnicy i Kielcach. Program stacji adresowany jest do osób w wieku od 25 do 44 lat.

Comments

comments

205
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...