Radio TOK FM z nową ramówką od 2 stycznia

Informacja Prasowa - 30.12.2020
115

Radio TOK FM z nową ramówką od 2 stycznia

Radio TOK FM z nową ramówką od 2 stycznia
 
Radio TOK FM rozpocznie 2021 rok z nową ramówką. Zadebiutują w niej m.in. nowe pasmo informacyjno-publicystyczne „TOK360”, nadawane od poniedziałku do piątku, a także audycja „Godzina kultury” Marty Perchuć-Burzyńskiej. Do zespołu TOK FM dołącza Wojciech Muzal. Nowe programy poprowadzą też Maciej Zakrocki i Karolina Głowacka. W ramówce pozostają znane i lubiane przez słuchaczy propozycje TOK FM, np. „Kultura osobista”, „Kwadrans filozofa” i „Między słowami”, choć niektórych będzie można słuchać na żywo o innych porach – zarówno w eterze, jak i w internecie na tokfm.pl oraz w aplikacji TOK FM.

W poniedziałek, 4 stycznia 2021 r. o godz. 18:00 na antenie Radia TOK FM swoją premierę będzie mieć nowe pasmo informacyjno-publicystyczne „TOK360”. Poprowadzą je Adam Ozga, który dotychczas wydawał poranne serwisy informacyjne stacji, oraz Wojciech Muzal, który dołączył do zespołu TOK FM z Radia Łódź, gdzie prowadził poranną audycję „Na Dzień Dobry” i magazyn reporterów „Słuchasz i Wiesz”.
„TOK360” to magazyn podsumowujący wydarzenia dnia – zarówno w materiałach reporterskich, jak i rozmowach publicystycznych. W ramach pasma emitowane będą znane już z anteny programy „Kwadrans filozofa” (we wtorki po 19:20) i „Lista przebojów TOK FM” (w piątki po 19:20).
Natomiast od poniedziałku piątku po 23:00 w ramówce TOK FM pojawi się nowe pasmo „Maciej Zakrocki przedstawia…”. Autor będzie podejmował w nim tematykę europejską i historyczną, nie zabraknie też tematów bieżących.
Już 2 stycznia na antenę TOK FM po ponad rocznej przerwie wróci Karolina Głowacka, która poprowadzi nową odsłonę sobotniego i niedzielnego „Poranka Radia TOK FM”. – Słuchacze i słuchaczki między 7:00 a 9:00 otrzymają kompleksową dawkę wiedzy o najważniejszych wydarzeniach mijającego i nadchodzącego tygodnia, połączoną z eksperckim komentarzem z dystansu – mówi autorka programu Karolina Głowacka.
Nowością w ramówce Radia TOK FM będzie „Godzina kultury” prowadzona przez Martę Perchuć-Burzyńską w soboty po godz. 19:00. Program będzie częścią pasma kulturalnego, emitowanego co sobota od 17:00 do 21:00, na które złożą się: „Poczytalni”, „Szkoda czasu na złe seriale”, „Godzina kultury” oraz „Między słowami”.
Z kolei w niedziele po godz. 19:00 na antenie w nowej formule pojawi się audycja „Biuletyn rewolucyjny”. „Biuletyn rewolucyjny” to feministyczny głos na antenie TOK FM. Anna Piekutowska i Małgorzata Wołczyńska przez dwa miesiące relacjonowały protesty po próbie zaostrzenia prawa aborcyjnego w Polsce, rozmawiały z uczestniczkami wydarzeń, a teraz poszerzą tę tematykę i pogłębią wątki. Jak mówią autorki: w nowym „Biuletynie rewolucyjnym” co tydzień znajdą się rozmowy o polityce, społeczeństwie, badaniach, książkach, historii i nauce – bo rewolucja dzieje się nie tylko na ulicy.
Od stycznia 2021 r. – w nowej ramówce zmienią się godziny nadawania niektórych programów znanych już z anteny TOK FM: „Kultury osobistej” będzie można słuchać od poniedziałku do piątku po 11:40, a „Raportu gospodarczego” od wtorku do piątku o 14:40. „Kwadrans filozofa” Tomasza Stawiszyńskiego będzie można usłyszeć we wtorki po 19:20, zaś „Listę przebojów TOK FM” w piątki po 19:20. „Andymateria”, czyli rozmowy o sztuce Anny Wacławik-Orpik z Andą Rottenberg emitowane będą w niedziele po 15:00, „Między słowami” w soboty po 20:00, a „Weekend” Ewy Podolskiej w soboty po 21:00.
Pełne informacje o ramówce stacji będą dostępne na https://audycje.tokfm.pl/ramowka od 2 stycznia 2021 r.
Nowości i zmiany przygotowane dla słuchaczy przez zespół Radia TOK FM będą promowane na antenie stacji, na tokfm.pl oraz na profilach w mediach społecznościowych TOK FM.

Comments

comments

115
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...