Radio TOK FM po raz kolejny ruszy z akcją „Usłysz swojego posła”

Informacja Prasowa - 07.08.2019
285

Radio TOK FM po raz kolejny ruszy z akcją "Usłysz swojego posła"

We wrześniu i październiku br., przed wyborami do Sejmu i Senatu, Radio TOK FM zorganizuje kolejny cykl otwartych dla publiczności rozmów z kandydatami na parlamentarzystów pod hasłem „Usłysz”. W debatach TOK FM będzie można uczestniczyć osobiście lub słuchać ich na antenie stacji, w aplikacji Radia TOK FM lub na tokfm.pl. Szczegóły dotyczące lokalizacji, terminów i prowadzących pojawią się już wkrótce na antenie Radia TOK FM i na tokfm.pl.

Debaty Radia TOK FM pod hasłem „Usłysz” – „Usłysz swoje miasto”, „Usłysz swoją szkołę”, „Usłysz swojego posła” – są organizowane już od 2014 r. przy okazji wyborów i ważnych społecznie reform, np. parlamentarnych, samorządowych oraz reformy edukacji.

Formuła debat Radia TOK FM stanowi platformę do dialogu – umożliwia publiczności i słuchaczom zadawanie pytań uczestnikom spotkań, m.in. kandydatom na posłów. Debaty TOK FM są organizowane w wybranych miastach nadawania stacji. Obecnie Radia TOK FM można słuchać zarówno w eterze w 23 miastach Polski, jak również w całym kraju dzięki aplikacji mobilnej dostępnej w Google Play i App Store.

Comments

comments

285
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...