Radio Pogoda świętuje 5. urodziny!

Informacja Prasowa - 09.06.2020
59

Radio Pogoda świętuje 5. urodziny!

Radio Pogoda świętuje 5. urodziny!

W najbliższy piątek, 12 czerwca br. przypadają 5. urodziny Radia Pogoda. Z tej okazji stacja przygotowała dla swoich słuchaczy wiele atrakcji i prezentów – m.in. Wojciech Gąssowski i Ryszard Poznakowski zaprezentują na antenie wyjątkową, jubileuszową piosenkę. W Radiu Pogoda będzie też można usłyszeć wywiad z Zenonem Laskowikiem i wspomnienia z pierwszych chwil stacji w eterze oraz wziąć udział w konkursach antenowych z nagrodami.

Specjalnie na 5. urodziny Radia Pogoda powstała jubileuszowa piosenka. Utwór „Gdzie się podziały tamte piosenki” bazuje na popularnym przeboju „Gdzie się podziały tamte prywatki”. Nowe słowa napisał Ryszard Poznakowski, który jest również autorem muzyki, a piosenkę zaśpiewał Wojciech Gąssowski. Sesja nagraniowa odbyła się w prywatnym studiu Ryszarda Poznakowskiego, gdzie przy okazji powstał też teledysk. Premiera piosenki „Gdzie się podziały tamte piosenki” nastąpi w piątek, 12 czerwca br. w Radiu Pogoda – w porannym programie Joanny Kruk i Zygmunta Chajzera.

W kolejnych pasmach w dniu jubileuszu Radio Pogoda zaprezentuje m.in. życzenia od gwiazd, a także rozda prezenty. Niespodzianki od stacji otrzymają m.in. Pogodni Pięciolatkowie, czyli dzieci, które urodziły się w roku powstania Radia Pogoda. Nagrodzony zostanie też najpiękniejszy tort od słuchaczy, a każdy będzie mógł zadzwonić i opowiedzieć o najbardziej pamiętnej prywatce swojego życia.

Po godz. 20:00 Radio Pogoda zaprosi wszystkich na „Urodzinową potańcówkę w Radiu Pogoda”, podczas której prowadzący Jakub Mędrzycki będzie się łączył na żywo z gwiazdami i ze słuchaczami. Tuż po niej na antenie pojawi się ciekawy wywiad – Anna Stachowska porozmawia z Zenonem Laskowikiem, dla którego 2020 to również jubileuszowy rok.

Przez cały dzień w specjalnych wydaniach serwisów informacyjnych dziennikarze Radia Pogoda będą wspominali początki stacji, pierwsze audycje, pierwsze sesje nagraniowe z Ksawerym Jasieńskim i Krystyną Loską, imprezy organizowane przez Radio Pogoda oraz zabawy z udziałem słuchaczy.

Z okazji urodzin Radia Pogoda powstała specjalna edycja torcików wedlowskich przygotowanych specjalnie dla słuchaczy rozgłośni. Każdy przysmak jest ozdobiony ręcznie robionym, czekoladowym logo stacji. Torciki będą rozdawane w wielu konkursach urodzinowych oraz wakacyjnych.

Comments

comments

59
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...