„Racja stanu” w Wirtualnej Polsce

Informacja Prasowa - 29.01.2019
12

„Racja stanu” w Wirtualnej Polsce

„Racja stanu” w Wirtualnej Polsce

Wybitni wojskowi, dyplomaci, eksperci od polityki międzynarodowej. To lista gości Michała Koboski w nowym programie „Racja stanu”. Premiera w środę, 30 stycznia o godzinie 20.00 na stronie głównej Wirtualnej Polski i w kanałach social media wydawcy.

„Racja stanu” będzie podejmować tematy światowych konfliktów militarnych i politycznych. Program opowie o kulisach działań decydentów i dyplomatów, wytłumaczy, jakie racje stoją za ich wyborami. Zaproszeni goście przedstawią oblicza współczesnej geopolityki i porozmawiają o roli Polski na arenie międzynarodowej.

– Żyjemy w czasach bezprecedensowych zmian. Po 30 latach względnego spokoju Polska, Europa i świat weszły na ścieżkę nowych konfliktów toczonych przez supermocarstwa. Tematyka międzynarodowa i tematy dotyczące bezpieczeństwa nagle wróciły na czołówki gazet i portali. Stąd pomysł, by pod hasłem „Racji stanu” porozmawiać z najważniejszymi decydentami i analitykami, którzy pomogą nam zrozumieć, dokąd pędzi świat – tłumaczy gospodarz programu Michał Kobosko.

Michał Kobosko jest ekspertem od spraw międzynarodowych, szefem polskiego biura w waszyngtońskim think-tanku Atlantic Council. To były redaktor naczelny Newsweek Polska, Wprost i Dziennika Gazety Prawnej.

Pierwszy gościem „Racji stanu” będzie gen. Mirosław Różański, doktor nauk o obronności i dowódca generalny rodzajów sił zbrojnych w latach 2015-2016. Program emitowany będzie co dwa tygodnie, w środy o godzinie 20.00 na stronie głównej Wirtualnej Polski i w kanałach social media wydawcy.

W Wirtualnej Polsce powstaje 13 cyklicznych programów wideo. Do najchętniej oglądanych formatów należą m.in. codzienne „Tłit” oraz „Money. To się liczy”. W grudniu 2018 r. łącznie odtworzono je odpowiednio 17,4 i 14 mln razy.

Comments

comments

12
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...