PR Inspiration z nowym klientem

Informacja Prasowa - 21.05.2021
71

PR Inspiration z nowym klientem

PR Inspiration z nowym klientem

Agencja PR Inspiration rozpoczęła współpracę z 2loop Tech, spółką technologiczno–badawczą, zajmującą się rozwojem i wdrażaniem innowacyjnych systemów recyklingu urządzeń wykorzystywanych w sektorze odnawialnych źródeł energii.

2loop Tech to spółka technologiczno-badawcza, zajmująca się m.in. opracowaniem metody 100% recyklingu paneli fotowoltaicznych. Dzięki badaniom własnym oraz zawiązanemu konsorcjum badawczo-wdrożeniowemu z Akademią Górniczo-Hutniczą w Krakowie, spółka wprowadza na globalny rynek innowacyjne, ekologiczne i efektywne kosztowo rozwiązania w obszarze recyklingu paneli fotowoltaicznych.

Szukaliśmy partnera z doświadczeniem w zakresie budowania strategii komunikacji marki, dlatego uznaliśmy, że dorobek PR Inspiration a także zaufanie jakim agencja cieszy się na rynku, gwarantują nam współpracę na najwyższym poziomie – mówi Marcin Karbowniczek, Prezes Zarządu 2loop Tech. Rok 2021 będzie bardzo intensywny dla spółki – planujemy emisję akcji w ramach Pre–IPO i docelowo, w 2022 roku, wejście na NewConnect – dodaje.

Do kluczowych zadań PR Inspiration należeć będzie opracowanie strategii komunikacji, wprowadzenie spółki na rynek oraz przygotowanie i wdrożenie strategii komunikacji Pre-IPO. Działania planowane są w obszarze media relations oraz mediów społecznościowych.

Sektor OZE jest jednym z najdynamiczniej rozwijających się segmentów światowej gospodarki. Szybkość zmian jest ogromna i kluczowym wyzwaniem jest budowanie zaufania wśród partnerów biznesowych i inwestorów. Wymaga rzetelnej i profesjonalnej współpracy na linii klient – agencja – media – mówi Karina Grygierek, Prezes Zarządu PR Inspiration. Współpraca z 2loop Tech jest tym bardziej satysfakcjonująca, że spółka wdraża innowacyjne na skalę globalną rozwiązania ekologiczne w zakresie recyklingu odpadów przemysłowych – dodaje Karina Grygierek.

Strony nie informują, na jaki czas zawarły umowę. Osobą odpowiedzialną za prowadzenie projektu ze strony agencji jest Marcin Grygierek, Wiceprezes Zarządu PR Inspiration.

Comments

comments

71
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...