Pogodny wrzesień tylko z Radiem Pogoda

Informacja Prasowa - 31.08.2021
177

Pogodny wrzesień tylko z Radiem Pogoda

Pogodny wrzesień tylko z Radiem Pogoda

 
Od 1 września 2021 r. Radio Pogoda będzie nadawać programy z jesiennej ramówki. Znalazły się w niej nowe propozycje dla słuchaczy, jak zabawa „Po jednej nutce w Radiu Pogoda” prowadzona przez Roberta Janowskiego czy konkurs dla dziadków i wnucząt „Pogodne pokolenia”, a także znane i lubiane audycje, które powrócą na antenę po wakacyjnej przerwie.
W nowej, jesiennej ramówce Radia Pogoda znalazły się aż dwie propozycje z Robertem Janowskim w roli gospodarza. Od poniedziałku do piątku słuchacze będą mogli wziąć udział w nowej zabawie „Po jednej nutce w Radiu Pogoda” – Robert Janowski zaśpiewa na antenie króciutkie fragmenty piosenek, a zadaniem konkursowym będzie odgadnięcie ich tytułów. Zabawa potrwa od 9:00 do 17:00, a jej laureaci otrzymają gadżety radiowe.
Robert Janowski poprowadzi również „Koncert życzeń w Radiu Pogoda”. W każdą sobotę i niedzielę od 10:00 – 15:00 będzie rozmawiał ze słuchaczami oraz przekazywał ich życzenia i pozdrowienia.
Nową antenową zabawą stacji będą też „Pogodne pokolenia w Radiu Pogoda”. Redakcja zaprasza do wspólnej zabawy babcie, dziadków i wnuczęta, którzy – zgłaszając się do zabawy – będą opisywać, co najbardziej lubią robić razem. Spośród nadesłanych zgłoszeń w każdym tygodniu zespół Radia Pogoda wybierze parę, do której zadzwonią w porannym programie stacji Joanna Kruk i Zygmunt Chajzer. Będą sprawdzać, co dziadkowie wiedzą o świecie wnucząt i na odwrót. W zabawie można zdobyć nagrody, które pozwolą miło spędzić czas obu pokoleniom – bilety do kina czy gry.
We wrześniu na antenę Radia Pogoda powróci program dziennikarki medycznej Ewy Podolskiej „Szlachetne zdrowie”. Audycja będzie emitowana od poniedziałku do piątku o godzinie 12:30.
Do ramówki stacji powrócą też „Pogodny Poranek” z gospodarzami Joanną Kruk i Zygmuntem Chajzerem, „Najpiękniejsze melodie” Jakuba Mędrzyckiego oraz „Pogodne Popołudnie” Łukasza Szaciłowskiego.
Natomiast po godzinie 20:00 – w ramach programu „Powieść Radia Pogoda” – stacja kontynuować będzie emisję audiobooka książki Margaret Mitchell „Przeminęło z wiatrem”. Czyta Wojciech Masiak.

Comments

comments

177
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...