Petmex w portfolio More Bananas

Informacja Prasowa - 16.04.2020
277

Petmex w portfolio More Bananas

Petmex w portfolio More Bananas

Od marca More Bananas odpowiada za komunikację firmy Petmex w mediach społecznościowych. To pierwsza marka związana z produktami dla zwierząt, którą poprowadzi krakowska agencja, ale jak podkreślają pracownicy – na pewno nie ostatnia.

Do zadań More Bananas będzie należało prowadzenie profili marki na Facebooku i Instagramie oraz działania w zakresie influencer marketingu.  Agencja została wybrana na podstawie przedstawionej oferty ze względu na spójną strategię komunikacji, zgodną z misją i celami marki.

– Dbanie o wizerunek marki, sprzedającej produkty dla zwierząt, to czysta przyjemność. Chcemy, aby więcej osób dowiedziało się o firmie Petmex. Będziemy podkreślać profesjonalizm i przybliżać ofertę, a także angażować właścicieli czworonogów do budowania społeczności wokół marki – podsumowuje Jacek Szczepan, social media specialist w More Bananas.

Za działania po stronie agencji odpowiedzialni są: Jacek Szczepan (social media specialist), Wojciech Żywolt (social media specialist) oraz Michał Oleksiej (art director).

Petmex to firma produkująca naturalne przekąski dla psów. Asortyment jest tworzony z naturalnych surowców, pochodzących od zaufanych dostawców. W ofercie marki można znaleźć gryzaki dla każdej rasy. Przekąski są pozbawione konserwantów i sztucznych aromatów. Nad produkcją gryzaków czuwają lekarze weterynarii.

Comments

comments

277
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...