oS3 promuje 80-lecie Toru Służewiec

Informacja Prasowa - 26.07.2019
101

oS3 promuje 80-lecie Toru Służewiec

Agencja oS3 odpowiada za kampanię reklamową z okazji jubileuszu 80-lecia Toru Służewiec, należącego do Totalizatora Sportowego.

W ramach zrealizowanych działań powstała seria reklam radiowych, animacji na ekrany LED i do social mediów. Agencja oS3 odpowiada także za KV kampanii oraz serię kreacji dla najważniejszych wydarzeń sezonu 2019. Materiały zostały wykorzystane w prasie, kampanii digital oraz na nośnikach niestandardowych.

– Tor Służewiec to jedno z najbardziej kultowych miejsc w stolicy. Świadczą o tym liczne anegdoty, do których dotarliśmy pracując nad tą kampanią. W naszej komunikacji akcentujemy różnorodność środowisk tworzących niepowtarzalny klimat Wyścigów. Hodowcy, dżokeje, amanci, damy, do tego miłośnicy sportów konnych, dziennikarze, aktorzy, rodowici i przyjezdni mieszkańcy Warszawy. To Oni sprawiają, że bywanie na Torze Służewiec nadal jest wyjątkowe i modne, pomimo tych 80 lat –podkreślił Michał Kobierzewski, Executive Creative Director w oS3.


Kampania reklamowa pod hasłem „Warszawski Tor Służewiec. Tu się bywa od 80 lat!” obejmuje promowanie m.in.: Otwarcia Sezonu, Gali Derby, Wielkiej Warszawskiej. W najbliższym czasie wystartuje odsłona związana z wyścigami – Derby Arabskie. Wydarzenie odbędzie się 28 lipca o godzinie 14:00.

 

Comments

comments

101
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...