Oranżada Hellena ponownie z lokowaniem w show Kuby Wojewódzkiego

Informacja Prasowa - 10.02.2017
190

Oranżada Hellena znów z lokowaniem produktu w programie Kuby Wojewódzkiego

W wiosennej ramówce show Kuby Wojewódzkiego zobaczymy nowe odcinki programu, w których ponownie lokowana będzie kultowa Oranżada Hellena. Premierowa odsłona już 14. lutego o godz. 22:30. 

Show Kuby Wojewódzkiego Polacy oglądają już od 15 lat, a spotkania na kanapie charyzmatycznego dziennikarza, niezmiennie przyciągają miliony zainteresowanych widzów. Idealnym partnerem rozmów jest autentycznie najlepsza Oranżada Hellena. Oryginalny, landrynkowy smak, idealne orzeźwienie i marka, którą dobrze zna kilka pokoleń Polaków – tego w programie Kuby Wojewódzkiego nie zabraknie.

Oranżada Hellena już po raz kolejny lokowana jest w show Kuby Wojewódzkiego. Puszki z czerwoną Oranżadą Hellena będą towarzyszyć prowadzącemu oraz gościom w każdym odcinku show w wiosennej ramówce. Tym samym, marka kontynuuje przyjętą strategię budowania świadomości marki, inwestując w obecność w najbardziej rozpoznawalnych formatach telewizyjnych.

Poprzez długofalową współpracę z silnym, prestiżowym brandem, jakim jest show Kuby Wojewódzkiego, wzmacniamy pozytywny, wyróżniający się wizerunek Oranżady Hellena. Komunikujemy oryginalność, radość i spontaniczność – cechy łączące naszą markę i show Kuby Wojewódzkiego. – podkreśla Magdalena Koszela, Brand Manager Oranżady Hellena.

Kampanię realizuje Mediabrands Studios – specjalistyczna komórka grupy IPG Mediabrands.

Za działania PR odpowiada agencja Kolterman Media Communications.

Zobacz też:

Ile firmy zapłacą za lokowanie produktów w programach TVN?

Comments

comments

190
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...