OKK! dla producenta grzejników i rekuperacji VASCO

Informacja Prasowa - 05.12.2019
242

OKK! dla producenta grzejników i rekuperacji VASCO

Od początku grudnia 2019 roku agencja OKK! rozpoczęła współpracę z firmą VASCO Group, producentem grzejników dekoracyjnych VASCO i BRUGMAN oraz innowacyjnych systemów rekuperacji VASCO.

Agencja OKK! będzie odpowiedzialna m.in. za prowadzenie biura prasowego, komunikację z architektami, pozycjonowanie eksperckie. W ramach współpracy agencja będzie również wspierała działania związane z corocznym konkursem dla architektów wnętrz VASCO Integracja.

Współpracę nawiązano w drodze rekomendacji. Z ramienia agencji za działania dla VASCO Group odpowiada właścicielka agencji OKK! PR – Olga Kisiel-Konopka i account executive Karolina Jędryszek. Umowę zawarto na rok z możliwością przedłużenia.

OKK! PR to warszawska agencja public relations, która funkcjonuje na rynku od 2012 roku. Jako jedna z pierwszych w kraju zaczęła specjalizować się w obsłudze marek związanych z branżą wnętrzarską i architektoniczną. Współpracuje również ze Stowarzyszeniem Architektów Wnętrz i od lat angażuje się w różne inicjatywy związane z architekturą i designem.

VASCO Group jest wiodącym producentem ekskluzywnych grzejników dekoracyjnych, grzejników łazienkowych, systemów wentylacyjnych oraz inteligentnych systemów zarządzania ogrzewaniem i rekuperacją w domach, gwarantując idealną synergię między komfortem, estetyką, zdrowiem i ekologią.

Comments

comments

242
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...