Nowy sezon „Policjantów z sąsiedztwa” od 17 stycznia w Telewizji WP

Informacja Prasowa - 09.01.2024
235

W kolejnych 30 odcinkach nie zabraknie emocji, nowych bohaterów, a także dobrze znanych twarzy

 

W środę, 17 stycznia, na antenie Telewizji WP pojawią się nowe odcinki „Policjantów z sąsiedztwa”. To już piąty sezon programu dokumentalnego, który cieszy się wśród widzów dużą popularnością. W kolejnych 30 odcinkach nie zabraknie emocji, nowych bohaterów, a także dobrze znanych twarzy z poprzednich sezonów programu.

Widzowie znów będą mogli zajrzeć do świata prawdziwych policjantów, którzy każdego dnia stoją na straży bezpieczeństwa, prawa i porządku publicznego. W piątym sezonie pojawi się wiele nowości. Ekipa programu wybierze się na Podlasie, do Moniek, gdzie pozna dwóch nowych policjantów – Konrada i Łukasza, emanujących niezwykle pozytywną energią. Za to w Kutnie, w województwie łódzkim, pierwszy raz w historii programu, widzowie poznają trzyosobowy patrol – Damiana, Marcina oraz Negata – psa policyjnego.

Fani serialu dokumentalnego „Policjanci z sąsiedztwa” mogą przygotować się na odcinki pełne emocji. Policyjne pościgi, usiłowania zabójstwa, grożenie nożem, małżeńskie kłótnie czy spory o wymiary ryb w stawie to tylko niektóre tematy, jakie pojawią się w nadchodzącym sezonie.

Program można oglądać od 17 stycznia na antenie Telewizji WP, od środy do piątku, o godzinie 20:05. Za produkcję programu odpowiada Constantin Entertainment Polska.

Comments

comments

235
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...