Nowy pracownik w agencji Scope Public Relations

Informacja Prasowa - 01.02.2024
28

Julia Jędrzejczyk awansuje na stanowisko account executive w agencji Scope Public Relations

Julia Jędrzejczyk awansuje na stanowisko Account Executive w SCOPE PR. Związana
z agencją od 2023 r. koordynować będzie projekty w zakresie komunikacji korporacyjnej, CSR i marketingowej dla klientów agencji z sektora logistycznego, obronnego
i technologicznego.

SCOPE PR działająca w obszarze public relations klientów sektora obronnego, bezpieczeństwa, kosmicznego i Tech, ogłasza awans Julii Jędrzejczyk na stanowisko Account Executive. Jędrzejczak z agencją związana jest od 2023 roku, z wykształcenia informatyk i specjalistka od nowych technologii – z pasji PR owiec łączący kompetencje technologiczne z doskonałym wyczuciem branży PR i wrażliwością obszarów CSR i ESG. Jej dotychczasowe doświadczenie obejmuje zarządzanie projektami marketingowymi, public relations i CSR.

Zespół SCOPE PR wspiera klientów z branży zbrojeniowej, technologicznej, kosmicznej i logistycznej. Posiada bogate doświadczenie w koordynowaniu projektów, strategii marketingowych, PR oraz eventów, zarówno krajowych, jak i zagranicznych, we współpracy m.in. z wojskiem, służbami mundurowymi i placówkami dyplomatycznymi.

Julia Jędrzejczyk, w swojej nowej roli, będzie odpowiedzialna za komunikację korporacyjną i marketingową klientów z branży logistycznej, obronnej i technologicznej, zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym, w tym Stanach Zjednoczonych.

Comments

comments

28
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...